Гра престолів

23 лис
21:06
В Англії помер музикант Dr. Feelgood і актор "Гри престолів" Вілко Джонсон. Він відомий унікальною грою на гітарі, яка мала значний вплив на панк. Крім того, Вілко знявся у чотирьох серіях "Гри престолів" у ролі німого ката Іліна Пейна.
25 жов
17:18
Контент HBO не буде доступним в Україні з 2023 року. Причина в тому, що кабельний канал та стрімінг не працює в Україні офіційно, а через ліцензіата – російського онлайн-кінотеатру Amediateka.

"Гра престолів" – американський телесеріал, який виходить на каналі HBO з 2011 року.

В основу серіалу лягли романи саги "Пісня льоду і полум'я" Джорджа Р. Р. Мартіна, які він публікує з 1996 року.

Події роману розвиваються навколо політичних і не тільки інтриг у боротьбі за владу над вигаданим континентом Вестерос. І правитиме той, хто посяде Залізний трон.

Однак події серіалу вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому сюжети шостого, сьомого та восьмого (останнього) сезону базуються на чорнових варіантах книг, які ще не вийшли, консультаціях Мартіна і сюжетних напрацюваннях авторів "Гри престолів".

Восьмий і останній сезон "Гри престолів" повинен вийти на екрани у 2019 році. У ньому буде найменша кількість епізодів за всю історію серіалу – тільки шість.