Читайте детальніше гороскоп на тиждень 17–23 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 17 червня – 23 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Овна

Овнам цього тижня варто добряче попрацювати над собою, щоб отримати можливість вибороти нагороду у вигляді добробуту та кар’єрного росту. Запишіться на курси іноземних мов, оскільки такі вміння вам дуже скоро стануть у нагоді. Овнів також чекає важлива розмова з коханою людиною.

Читайте також: Місячний календар стрижок на червень 2019: цікаві поради

Не витрачайте енергію на розв'язання проблем оточуючих, краще сконцентруйтеся на собі. Для Овнів тиждень буде насиченим та продуктивним, тому правильно розставляйте свої пріоритети. Впевнено йдіть до мети і не втрачайте позитив. Вірте собі та своїй інтуїції, оскільки вона вас не підведе.

Сприятливий день: 18 червня
Несприятливий день: 20 червня

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Тельця

Цього тижня Тельці будуть готові долучитись до роботи, корисної для широкої публіки. Представники знаку будуть використовувати складні ходи та концепції, щоб довести свою справу. Друга половина тижня видасться сприятливою для вирішення сімейних питань.

Читайте також: Східний гороскоп на 2019 рік Жовтої Земляної Свині

Середа та четвер мають усі шанси видатися дуже чудовими днями. Представники знаку отримають можливість позбутися від старих і згубних звичок і завдань, які не приносять прибутку – ані морального, ані фінансового. Вам буде простіше, аніж завжди відкинути усе непотрібне.

Ймовірно, що Тельцям на долю може випасти поява нових можливостей для кар'єрного зростання. Добре подивіться довкола та будьте уважними, щоб не проґавити шанс. На сміливих цього тижня чекає вдача. Тож постарайтеся взятися за активну діяльність і успіх не забариться.

Сприятливий день: 22 червня
Несприятливий день: 18 червня

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Близнюків

Близнюкам рекомендується більше уваги цього тижня звертати на потреби оточуючих, партнерів по бізнесу і другої половинки. Гороскоп на наступний тиждень підказує, що тільки таким способом у вас вийде налагодити стосунки, що перебувають не в найкращому стані.

Впродовж тижня відмовтеся від шумних компаній та вечірок. Натомість більше часу приділіть сім'ї та дому. Корисно буде зробити генеральне прибирання та дрібний ремонт по дому.

На побутовому рівні потрібно позбавлятися від старих речей – зробіть генеральне прибирання вдома та передивіться свій гардероб. Проявляйте турботу і піклування про близьких. Прохання про допомогу не відхиляйте, будьте чуйними та доброзичливими.

Сприятливий день: 22 червня
Несприятливий день: 23 червня

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Рака

В стосунках з рідними можливе налагодження глибинних зв’язків та залагодження гострих кутів. Вдалий час для покупок, які ви давно задумали, але ще так і не здійснили.

Також для Раків новий тиждень – це гарний час для початку циклу навчання. Найкраще вам дадуться самостійні заняття. Зірки радять відправитися в подорож або почати активну підготовку до майбутньої туристичної поїздки.

Відкиньте сумніви в сторону та починайте втілювати цілі в життя. Не варто хвилюватися через можливі труднощі, адже вони – частина життя. Здолавши непросте завдання, отримаєте більше впевненості у власних силах.

Сприятливий день: 18 червня
Несприятливий день: 17 червня

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Лева

Для Левів тиждень на роботі буде дуже спокійним. У вас не буде жодних суперечок та конфліктів. Приділіть більше уваги спілкуванню з колегами та налагодженню спілкування з керівництвом. Це може позитивно позначитися на вашому іміджі.

В особистому житті все буде не так гладко. Вам доведеться шукати спільну мову, інколи – це буде досить складно. Тож намагайтеся не загострювати вже існуючі конфлікти і вирішувати їх максимально спокійно. Якщо є можливість виїхати разом за місто – обов’язково нею скористайтесь.

Кінець тижня дуже сприятливий для хобі, читання або ж вивчення чогось нового. Також в п'ятницю можна сміливо йти на шопінг або ж пробувати експериментувати із зовнішнім виглядом.

Сприятливий день: 18 червня
Несприятливий день: 20 червня

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Діви

Дівам цього тижня буде характерна тяга до змін – у мисленні, ситуаціях. Особливо це стосуватиметься тих моментів, які здавалися незмінними. У цей день можна починати ремонти, переїзди, відправлятися в дорогу.

Увесь тиждень Дівам буде таланити. Ви будете сповненими енергії, яка допоможе завойовувати репутацію і збільшувати банківський рахунок. Важливим в успіху буде ваша цілеспрямованість та твердість у прийнятті рішень.

Рішення, яке ви приймете, приведе вас до місця, про яке ви ніколи не думали. Зважуйте всі за та проти, аналізуйте, але не забувайте про здоровий глузд і не давайте страху взяти гору.

Сприятливий день: 18 червня
Несприятливий день: 21 червня

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Терезів

Для Терезів новий тиждень буде наповнений позитивними подіями. Можливі нові знайомства, які переростуть в серйозну дружбу або романтичні відносини.

Однак, не забувайте про виконання своїх робочих обов'язків. В іншому випадку доведеться шукати нову роботу. У спілкуванні з оточуючими, не будьте занадто прямолінійні й уперті, адже ви не володієте повною мірою достовірною інформацією.

Жінкам цього тижня рекомендується бути обережнішими під час домашніх справ. Пильну увагу варто звернути на засоби побутової хімії. Відмовтеся від будь-яких фінансових операцій – не виключені великі втрати або обман недобросовісних колег.

Сприятливий день: 20 червня
Несприятливий день: 22 червня

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Скорпіона

Цього тижня Скорпіонам варто обмежити свої витрати, щоб захистити себе від фінансових проблем. Гроші заробити буде не легко, тому варто бути ощадним. Не покладайтеся на щедрих спонсорів і роботодавців.

У плани Скорпіонів втрутяться непрохані гості. Вам доведеться відкоригувати свій графік, щоб все встигнути зробити. Проте зорі будуть сприятливими і якщо докласти зусиль, то можна дістатися туди куди хочете і з тим, з ким планували.

Неділя може видатися не найкращим днем тижня, але зрештою ви закінчите її з позитивним настроєм. Не варто нехтувати можливостями, які сьогодні перед вами виникатимуть.

Сприятливий день: 23 червня
Несприятливий день: 18 червня

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Стрільця

Цей тиждень для Стрільців буде особливо визначним. Якщо ви давно йшли до якоїсь мети, то вже наприкінці тижня зможете насолодитись результатом своєї праці. Або ж ви можете помітити суттєві зрушення на шляху до чогось нового. Якщо ж ви лише роздумуєте про зміни, то спробуйте цього тижня зробити перший крок. Ви відчуєте в собі сили і вам обов'язково все вдасться.

У вас виникне велика спокуса повернути колишнього партнера або ж друга. Спробуйте максимально критично оцінити цю ситуацію, перш ніж приймати поспішні рішення. Адже неправильний вибір може призвести до дуже негативних наслідків в майбутньому.

Якщо ж ви зачекалися змін в особистому життя, то є велика ймовірність, що вони стануться саме в період ваших зустрічей з друзями. Тож будьте напоготові!

Сприятливий день: 18 червня
Несприятливий день: 20 червня

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Козерога

Цього тижня можливе виникнення цікавих ідей для нових проектів. Складайте план для реалізації задуманого та беріться до діла. Затрачені результати принесуть результат, щоб усе йшло гладко – якісно виконуйте заплановане.

Упродовж тижня у вас часто виникатимуть сумніви щодо правильності ваших дій. Без внутрішньої гармонії налагодити своє життя неможливо. Сміливо використайте вільний час на те, що допоможе вам віднайти внутрішню рівновагу. Навчіться сприймати себе об'єктивно. Опишіть власні сильні і слабкі сторони і працюйте над їх вдосконаленням.

Самотнім Козерогам цього тижня нових любовних історій краще не починати, адже ваша надмірна впертість може показати вас у не найкращому світлі.

Сприятливий день: 17 червня
Несприятливий день: 21 червня

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Водолія

На цьому тижні бажано з обережністю поставитися до нових знайомств, адже невідомо, як вони на вас вплинуть. На роботі вам не завадять помічники, якість від цього тільки виграє. Не забувайте, що окрім роботи, у вашому житті є й інші сфери. Тож затримання допізна не принесуть бажаного результату.

Друга половина тижня сприятлива для планування відпочинку, який очікує вас вже зовсім скоро. Більше часу проводьте разом із вашою коханою людиною, це допоможе вам зарядитися позитивними емоціями та хорошим настроєм.

Вихідні Водоліям варто провести вдома, без жодного поспіху чи вирішення робочих питань. Займіться роботою по дому, кулінарією чи просто перегляньте хороший серіал.

Сприятливий день: 22 червня
Несприятливий день: 17 червня

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня 2019 для Риб

Цього тижня Риби будуть собою дуже задоволені, адже ви докладете максимум зусиль, аби змінитися і покращити своє життя. Необхідно взяти себе в руки та показати власну надійність, силу та тверезість життєвих розрахунків. Якщо не вистачає внутрішніх резервів спокою, пустіть у хід красномовність.

Постарайтеся бути чесним з собою та проаналізуйте свої дії та думки. Корисною буде після роботи прогулянка на свіжому повітрі та спілкування з природою.

Можлива неочікувана радісна звістка. Везіння впродовж тижня на вашій стороні, втім в авантюри кидатися все ж не варто. Зараз сприятливий період для того, щоб почати боротьбу зі шкідливими звичками

Сприятливий день: 19 червня
Несприятливий день: 23 червня