Що відомо про роль Галь Гадот

Як повідомляв 24 канал, днями стало відомо, що компанія Paramount Pictures затвердила новий проєкт. Кіновиробники хочуть зняти видовищний історичний фільм про царицю Єгипту Клеопатру.

До теми Пенелопа Крус ледь не потрапила у політичний скандал через постер до фільму

Відомо, що ідею для сценарію запропонувала Галь Гадот, тому продюсери й віддали їй головну роль у стрічці. Окрім цього, знаменита актриса матиме ще одну важливу роботу у цьому проєкті – вона виступить виконавчим продюсером. Створенням фільму займеться авторка "Диво-жінки" Патті Дженкінс.

Я об'єдналася з Патті Дженкінс та Леатою Калогрідіс, щоб розповісти історію легендарної цариці Єгипту Клеопатри на великому екрані. І показати її такою, якою її ніколи раніше не бачили. Вперше історію покажуть жінки, як в зірковому складі, так і поза камерою, – із захватом написала Галь Гадот.

Зйомки ще не розпочались, а тому прихильники актриси залюбки створили колажі, щоб уявити, як Галь Гадот виглядатиме в ролі Клеопатри.

Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому фільмі
Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому фільмі / Фото GeekJournal

Актриса Галь Гадот в образі цариці Єгипту
Актриса Галь Гадот в образі цариці Єгипту / Фото Instagram / @webbtertainment

Гнівна реакція мережі

Та не всі кіномани із захватом сприйняли новини про майбутній історичний фільм. У твіттері масово критикують Галь Гадот та авторів стрічки. На думку людей, Клеопатру повинна грати не актриса ізраїльського походження.

Коментатори наголошують, що цариця Єгипту була темношкірою, а тому вибір головної зірки фільму абсолютно не виправданий. Дійшло навіть до погроз та відвертих образ Галь Гадот.

"Білошкірі люди постійно намагаються стерти історію. Вона була темношкірою, а не білошкірою!" – написав один з хейтерів.

Я думаю, вона занадто біла для цієї ролі. Що далі? Нарешті ми отримаємо білошкірого Мартіна Лютера Кінга? – заявила інша хейтерка.

"Який голлівудський дурник вважає, що було б непогано взяти ізраїльську актрису на роль Клеопатри замість приголомшливих арабських актрис?.. І сором тобі, Галь Гадот. Ваша країна краде арабські землі, а ви крадете їхні ролі в кіно", – гнівно відреагувала на новину журналістка Самеера Хан.

Також у мережі почали активно пропонувати інших актрис на роль Клеопатри. На думку користувачів мережі, в царицю чудово перевтілились би Зендея, Дуа Ліпа, Тенді Ньютон, Надін Неджім, Аня Чалотра, Софія Бутелла та інші.

Водночас було й багато людей, які стали на захист Галь Гадот. Вони наголосили, що Клеопатра мала грецьке походження, а тому не варто її вважати африканкою. Сама ж актриса не коментує напади хейтерів у соцмережах.