Як повідомляє журнал People, режисеркою стрічки стане Патті Дженкінс. Вона не вперше співпрацюватиме з Галь Гадот: обидві представниці Голлівуду брали участь у створенні супергеройського фільму "Диво-жінка".

До теми Галь Гадот отримала роль Клеопатри: мережа вибухнула гнівними коментарями

Наразі деталей сюжету нової стрічки про Клеопатру не розсекречують. Водночас відомо, що ідею для сценарію придумала сама Галь Гадот. Окрім цього, актриса виступить виконавчим продюсером проєкту.

"Я об'єдналася з Патті Дженкінс та Леатою Калогрідіс, щоб розповісти історію легендарної цариці Єгипту Клеопатри на великому екрані. І показати її такою, якою її ніколи раніше не бачили. Вперше історію покажуть жінки, як в зірковому складі, так і поза камерою… Ми сподіваємось, що жінки та дівчата у всьому світі, які прагнуть розповідати історії, ніколи не відмовляться від своїх мрій і змусять їхні голоси почути", – написала Галь Гадот.

Що відомо про інші фільми про Клеопатру

Про легендарну Клеопатру знято десятки фільмів, кожен з яких був особливим в історії кінематографу. Однак особливу увагу привертає стрічка 1963 року. Тоді царицю Єгипту зіграла Елізабет Тейлор, яка неперевершено перевтілилась у свою героїню. Фільм отримав 4 відзнаки Оскар та ледь не призвів до банкрутства 20th Century Fox. За офіційними даними, на створення стрічки кіновиробники витратили 31 мільйон доларів, що у 1960-их роках було просто шалено багато.


Елізабет Тейлор в ролі Клеопатри / Фото Pinterest

Новий фільм про Клеопатру хотіли знімати у 2011 році. Тоді у ЗМІ просочилась інформація, що у Sony Pictures розробили сценарій для байопіку. А от головну роль мала виконати Анджеліна Джолі. З невідомих причин проєкт скасували.