Допис Пенелопи Крус

Відповідне фото Пенелопа Крус розмістила в інстаграмі. Голлівудська зірка позувала у білій майці та шкіряній куртці на фоні жовто-синьо-червоного прапора. Та прихильники актриси переплутали стяг з вірменським, де кольори розміщені в іншому порядку, та подумали, що так Пенелопа Крус підтримала країну у війні у Нагірному Карабасі.

Важливо Війна у Нагірному Карабасі: що відбувається зараз

Палкі обговорення у коментарях вщухли, коли актриса заявила, що у новому фільмі "355" вона зіграє колумбійську агентку Грасіелу. Тому й позувала вона на фоні прапору цієї держави. Відтак допис Пенелопи Крус не був політичним.

Що відомо про фільм "355"

6 жовтня автори фільму "355" презентували перші офіційні трейлер та постер. У новій стрічці чотири спецагентки, які представляють різні відомства, об'єднаються, щоб відвернути Третю світову війну. Шпигунки з США, Великобританії, Колумбі, Німеччини та Китаю стануть останньою надією людства, тому забудуть про власне життя та боротимуться до останнього.

Назва "355" є символічною, адже це кодовий нік першої шпигунки в американській революції. За сюжетом, героїні самі обрали цю назву, коли об'єднались у команду.

Дивіться трейлер Пенелопа Крус та Джессіка Честейн перевтілились у шпигунок у новому трилері

Фільм вийде у прокат 15 січня 2020 року. У шпигунському трилері "355" глядачі побачать Пенелопу Крус, Джессіку Честейн, Діане Крюгер, Люпіту Ньонго і Фан Бінбін.

Конфлікт Азербайджану та Вірменії: коротко

  • Нагірний Карабах – це регіон, населений вірменами у складі Азербайджану. Боротьба за цю територію між двома країнами ведеться вже понад століття.
  • Вранці 27 вересня на кордоні Вірменії та Азербайджану відновились бойові дії. Держави звинувачують одна одну в ескалації конфлікту.
  • Внаслідок обстрілів загинули десятки військових та мирних жителів обидвох країн. Є також травмовані, які наразі перебувають у шпиталі. Щодня їхня кількість збільшується.
  • В Азербайджані, Вірменії та невизнаній Нагірно-Карабаській республіці оголосили воєнний стан і мобілізацію. Водночас ЄС, НАТО, Україна та Росія закликають відновити перемир'я та погодитись на перемовини.