Багатоярусна пачка, яку Сара Джессіка Паркер носила у ролі Керрі, коштувала всього 5 доларів у 1997 році. Та після того, як завдяки серіалу ця річ набула слави, її продали на аукціоні у 10 000 разів дорожче.

Цікаво Що одягнути на День Валентина: романтичні образи для натхнення

Як спідниця стала легендарною

Стилістка і дизайнерка костюмів серіалу "Секс і місто" Патріція Філд знайшла цю спідницю, а також чотири таких самих, за 5 доларів у швейному кварталі Нью-Йорка 27 років тому. Їй потрібен був не один екземпляр, адже за сценарієм заставки автобус мав заляпати одяг Керрі брудною водою з калюжі.

Я показала це Сарі Джессіці, і їй сподобалося. Вона відчула ідею, хоча деякі творці шоу не зрозуміли її відразу. У підсумку ми зняли три варіанти вбрання для відкриття, але це була, безумовно, найоригінальніша концепція,
– написала Філд на сертифікаті спідниці.

Знаменита спідниця з фатину у серіалі Секс і місто / Фото НВОЗнаменита спідниця з фатину у серіалі Секс і місто / Фото НВО

Аукціон Julienʼs Auctions підрахував, що може продати вбрання з ціну від 8 000 до 12 000 доларів. В результаті спідницю з фатину віддали після 24 ставок за приголомшливі 52 000 доларів.

Ще один експонат з серіалу

Пачка була не єдиним предметом одягу з шоу, який нещодавно продали на аукціоні. Шифонова сукня Керрі без бретелей і з принтом газетного паперу, яку вона носила в епізоді "Наташа" третього сезону, також виставили на аукціон. Її продали за 11 430 доларів.

Сукня Керрі Бредшоу, яка стала другим експонатом з серіалу / Фото з сайту Julien's Auctions
Сукня Керрі Бредшоу, яка стала другим експонатом з серіалу / Фото з сайту Julien's Auctions

Що відомо про зірок "Секс і місто"

  • Крістін Девіс, яка зіграла Шарлотту, їздила у Молдову як посол доброї волі UNHCR. Там вона зустрілась з українськими дітьми, які вимушено покинули свій дім через війну.
  • Сара Джессіка Паркер стала продюсеркою фільму "Перший ряд". Це документальна стрічка про пораненого українського військового, який став танцівником балету.
  • Кім Кетролл з’явиться у ролі Саманти у 2 сезоні "І просто так". Вона буде лише в одному епізоді. У своїй сцені Саманта, яка за сценарієм переїхала до Лондона, розмовлятиме телефоном з Керрі Бредшоу.