Вона підібрала вбрання та аксесуари від українських брендів. Зокрема, це були Gaptuvalnya та Gunia Project.

Не пропустіть Гості з минулого: речі, які повернуться в моду у 2024 році

Який образ одягнула Олена Зеленська

Для зустрічі з королевою перша леді обрала елегантну вишиванку від українського бренду Gaptuvalnya. Білу сорочку прикрашену складною вишивкою гладдю з квітковими візерунками, натхненними яворівською хусткою, вона поєднала з чорними кюлотами та широким поясом. Зеленська доповнила свій образ аксесуарами від Gunia Project та чорними підборами. Волосся вона гарно вклала в акуратні хвилі та зробила нюдовий макіяж.

У яких ще образах перша леді нещодавно з'являлася на публіці

  • Олена Зеленська дала інтерв'ю словенському виданню OnaPlus. Її фото прикрасило обкладинку журналу. Для фотосесії перша леді одягнула чорний жакет без коміра та ґудзиків. Look доповнили золоті сережки та брошка у вигляді колоска.
  • Днями Олена Зеленська вперше за довгий час вийшла на публіку з чоловіком. Зіркове подружжя відвідало на виставку Алли Горської "Боривітер" в Українському домі. Президент на захід обрав чорний світшот з вишитим на грудях українським гербом та штани кольору хакі. Тим часом перша леді була одягнена в чорний класичний костюм, з-під якого визирала блакитна сорочка.
  • До цього Олена Зеленська зустрічалася з мером Парижа Анн Ідальго, одягнувши світло-зелений костюм, створений українською дизайнеркою Ельвірою Гасановою. Ансамбль складався з асиметричного жакета вільного крою на одному ґудзику та довгих, широких штанів із завищеною талією. Доповнив образ м'ятний пояс на талії та мінімалістичні золоті сережки.