Королева Ранія любить міксувати у своїх образ насичені та базові кольори. Знаменитість завжди ретельно підходить до своїх образів та формує аутфіт до найменших дрібниць.

Дивіться також "Міс Україна-2023" Софія Шамія одягнула вишиванку за 12 тисяч гривень: як повторити ніжний образ

Образ королеви Ранії

Під час свого візиту до Фонду, в якому будуть живуть діти-сироти, королева одягнула стриманий та красивий образ. Зверху Ранія одягнула подовжений светр з горловиною відтінку латте. Його особливістю є розріз, який від грудей до талії зашнуровується, а до колін роз’єднаний.

Низ доповнили штани палаццо з льону молочного відтінку та коричневе шкіряне взуття з переплетами. Лаконічний аутфіт Її Величність доповнила годинником. Вона розпустила волосся та зробила ніжний макіяж в базових тонах.

Королівські особи часто надають перевагу приглушеним тонам у своїх образах, тож Ранія – не виключення. Своїм прикладом Її Величність доводить, що нейтральні тони є основними елементами гардероба, у які варто інвестувати.

Ранія зустрілася з групою осиротілої молоді, яка користується освітніми стипендіями, навчальними програмами організації та фінансовою підтримкою. Фонд Аль-Аман був заснований у 2006 році королевою Ранією.

Останні образи знаменитостей

  • Перша леді Олена Зеленська на VII Міжнародному форумі "Креативна Україна" одягнула повторила свій образ у жакеті білого кольору від бренду Elena Reva.
  • Американка Хлої Кардашян одягнула сукню від дизайнерки Маріанни Сенчиної. Вона обрала бузкову сукню з нової колекції за 30 тисяч гривень.
  • Дженніфер Лопес приміряла сукню від українського бренду Lever Couture. Співачка обрала білосніжне плаття з вуаллю, яке покривало голову.