У світ дружина короля Філіпа VI вийшла з новою зачіскою. Знаменитість не робила якихось кардинальних змін, а всього лише підстригла волосся. На відкритті сучасного ярмарку мистецтва ARCO Летиція мала свіжий вигляд.

Читайте також Памела Андерсон руйнує стереотипи: акторка знялася на обкладинці глянцю без макіяжу

На публічному заході в Мадриді королева Летиція з’явилася зі своїми чоловіком Філіпом VI. Вони разом виступили на відкритті ярмарку.

Образ королеви Летиції

Іспанська королева постала перед камерами фотографів у розкішному довгому пальті довжини міді від бренду Caroline Herrera. Цей верхній одяг ідеально видовжував силует.

Її Величність доповнила образ найкращим класичним поєднанням – білою сорочкою зі шлейфом для банта та чорними завуженими штанами. Летиція завершила аутфіт туфлями-човниками від іспанського бренду Massimo Dutti. Королева часто поєднує демократичні речі з вбранням від люксових Модних будинків.

Образ знаменитість підкреслила чорною мінімалістичною сумкою від Carolina Herrera та прикрасами від бренду Gold & Roses.

Візажисти зробили для Летиції її звичний макіяж в ніжних відтінках, з ледь помітними коричневими тінями на повіках та рожевими губами. Іспанський король вийшов у світ в сірому костюмі, білій сорочці та блакитній краватці.

Розкішний вихід королеви Летиції та короля Філіпа VI
Розкішний вихід королеви Летиції та короля Філіпа VI / Фото Getty Images

Вишукані аутфіти королеви Летиції

  • Королева Іспанії під час приїзду в Саламанку, продемонструвала ніжну сукню та базовий верхній одяг.
  • На один зі світських заходів у Мадриді Летиція вийшла у світ в шовковій блузі та картатій спідниці з асиметрією.
  • Для поїздки в Лериду знаменитість обрала для себе яскравий червоний штанний костюм.