Відомо, що у липні 2019 року відома пара Едгара і Слави Камінських розлучились після 5 років шлюбу. У пари залишились двоє спільних дітей. Згодом у Едгара з'явилась нова обраниця – світська левиця та артидиректорка Ольга Богата.

До слова Безплідна повія: Христина Горняк розповіла про образи ексдружини Володимира Остапчука

Про розрив у своєму профілі в інстаграмі повідомила сама Ольга. Вона зауважила, що після завершення роману з Едгаром їм вдалося залишитися добрими друзями.

Ми дійшли непростого рішення для нас двох – завершити стосунки. Я вдячна Едгару за досвід моєї душі, яскраві емоції і багато щасливих миттєвостей. Добре, коли стосунки закінчуються без ілюзій і обманів. Коли ми їх завершили, нам стало легше, а наша дружба зміцніла,
– зізналась Ольга.

Вона додала, що їхня закоханість так і не переросла у кохання. Їхні стосунки зіпсувались, коли "серця відкрилися повноцінно".

"Гарна пара, закоханість ... Все було прекрасно рівно до того моменту, поки серця відкрилися повноцінно. Десь в глибині душі зародилося відчуття: щось в наших стосунках пішло не так. Поступово почало приходити розуміння, що в наших серцях так і не народилося кохання, те саме, яка дарує щастя не на мить, а назавжди, навічно. Так, закоханість подарувала багато радості, пристрасті і задоволення. Але просто не переросла в більше", – додала Богата.

Жінка також розповіла, що перш, ніж зустріти Едгара, вона замовляла у Всесвіту "гарного, ставного, успішного і талановитого" чоловіка, що і сталось "як у казці". А тепер вона проситиме у космосу іншого.

Кохання – це дар, а не просто хімія. І для мене немає нічого важливішого в житті, ніж кохати і бути коханою. Тому сьогодні я із задоволенням замовляю у Всесвіту не просто чоловіка, його успішність, ставність і красу, а кохання!
– підсумувала Богата.

Сам Едгар Камінський, який став завидним холостяком, не коментує розрив з жінкою. Лише у його інстаграм-профілі тепер складно знайти фото з екскоханою.