Вперше заява про розлучення Камінських з'явилася на сайті Подільського районного суду ще 19 квітня 2019 року. Тоді ж її подав Едгар Камінський. Розірвання шлюбу повинне було відбутись 12 червня 2019 року, однак за відсутності обох сторін розлучення перенесли на 1 липня.

Читайте також: Найгучніші розлучення місяця: які зірки стали холостяками у червні

Журналісти LifeStyle 24 2 липня перевірили стан розгляду справи позивача Едгара Камінського, де офіційно було зазначено, що "Заяву задоволено повністю". Тобто екс-подружжя офіційно розірвало відносини. В складі суду при перегляді справи працювала Войтенко Тетяна. Суд відбувся згідно із попередньо назначеною датою – 1 липня 2019 року.


Едгар та Слава Камінські офіційно розлучились / Скріншот з сайту Подільського районного суду міста Києва

Самі ж Едгар та Слава Камінські не дають жодних коментарів у соціальних мережах, тому невідомо, як вони поділили опіку над 4-річним Леонардом та 3-річною Лаурою. Пара перебувала у шлюбі з 2014 року. Наразі журналісти LifeStyle 24 звернулись до Едгара Камінського з проханням надати додаткову інформацію щодо розлучення, однак він відмовився відповідати на питання про особисте життя.

Що відомо про розлучний процес Камінських?

Зіркову пару пластичного хірурга та учасницю жіночої поп-групи "НеАнгелы" вважали однією з найзразковіших в українському шоу-бізнесі. Вони часто публікували спільні фотографії у соціальних мережах, відвідували разом світські події та багато подорожували. Але, схоже, шлюб дав велику тріщину, через що перший крок у розірванні відносин зробив сам Едгар. Вперше він подав заяву на розлучення 19 квітня 2019 року, хоча згодом він зізнався, що вперше задумався про розлучення ще 2 роки тому, однак дав шанс як спільним стосункам, так і собі.

Я завжди так роблю – даю другий шанс не іншій людині, не співробітнику, не другові чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок. Другий шанс – це час для аналізу першого рішення і виведення. Часовий проміжок, як правило, невеликий. У нашому випадку він тривав 2 роки – 2 роки аналізів, порівнянь, висновків,
– зізнавася пластичний хірург після нападок хейтерів.

Сама ж Слава продовжувала публікувати на своїй сторінці в Instagram іронічні дописи про її "страждання" та "болюче" розлучення, не піддаючись жалощам прихильників. Однію з причин розлучення фанати нещодавно назвали надмірну присутність матері Едгара у житті зірок. В нещодавньому дописі в Instagram Едгар присвятив найдорожчій жінці у його житті великий текст, де двозначно натякнув, що Слава ревнувала його до матері.

P.S. Парадокс ситуації полягає в тому, що багато жінок не хочуть, щоб їхні чоловіки так сильно любили свою маму, чи не були "маминими синочками". Але при цьому бажають, щоб власні діти любили їх так само сильно,
– йшлось наприкінці його допису в Instagram.

Що стало причиною розірвання шлюбу – знають лише близько 20 людей з оточення пари. Принаймі, так розповів Едгар в мережі. Але він не втрачає позитивного настрою та запевняє прихильників, що "Все до кращого". Як екс-подружжя поділило спільне майно, яке нажило впродовж 5 років стосунків, та як вони виховуватимуть спільних дітей – все залишається за лаштунками соціальних мереж та пліток про зірок.

12 червня мало відбутись судове засідання у їхній справі, однак його перенесли, оскільки зіркове подружжя проігнорувало засідання. У залі були присутні тільки юристи Едгара Камінського, які підтримали рішення про перенесення розгляду справи на інший день – 1 липня. Представники Слави з "НеАнгелів" повідомляли, що співачці потрібний додатковий час, щоб врегулювати всі спірні питання. Додатково пара попросила зробити засідання закритим, тому про офіційне розірвання шлюбу представники ЗМІ та громадськості змогли дізнатись тільки з офіційних документів суду.