Днями популярний американський актор Джордж Клуні та його дружина Амаль пожертвували один мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом. Проте, як виявилося, пара готова витрачати чималі суми не лише для потреб медицини, а й на дозвілля власних нащадків.

Читайте також Джордж Клуні та його дружина пожертвували мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом

Як повідомили інсайдери виданню The Sun, для дворічних двійнят Олександра та Елли зіркові батьки придбали двоповерховий іграшковий будинок, який імітує їхній реальний маєток в Каліфорнії. У ньому є справжня кухня, водопостачання, підвал, галивина та навіть басейн з баром. Крім того, у ляльковому будинку є улюблена тваринка доньки жирафа, яка представлена у натуральному розмірі.

Над проєктом працювали експерти, які у роки президентства Барака Обами оформлювали територію Білого дому. Джорджу та Амаль Клуні така розкіш вартувала понад 100 тисяч доларів – майже 3 мільйони гривень.

Це екстравагантно, але Джордж і Амаль хочуть лише найкращого для своїх дітей. Вони також впевнені, що двійнята будуть вдячними і не сприйматимуть це як належне,
– повідомили інсайдери.

Нагадаємо, у червні 2017 року в пари народилися двійнята Олександр та Елла, після появи на світ яких голлівудський актор навіть приймав заспокійливі припарати, адже не міг повірити, що у віці 56 років вперше став батьком. Подружжя ретельно оберігає своїх малят від папараці та преси, а перші і єдині фото дітей з'явилися у мережі лише у грудні 2018 року.