Поки Джонні Депп та Ембер Герд очікують рішення суду стосовно наклепу у виданні The Sun, яке мають винести уже цього тижня в залі Лондонського суду, Депп думає про інший позов. Справа в тому, що його колишня дружина Ембер Герд в інтерв'ю Washington Post якось дала скандальне інтерв'ю. про їхнє особисте життя, тому актор теж зібрався судитись із нею стосовно цього, передає Variety.

Варто знати Насильство, фекалії та зради: що стоїть за шлюбом Джонні Деппа й Ембер Герд

Але суд стосовно справи вже призначений на 11 - 28 січня 2021 року, коли студія Warner Bros, якраз призначила зйомки фільму "Фантастичні звірі та де їх шукати 3", в який Депп виконує одну з головних ролей. Саме тому Депп написав заяву, щоб розгляд справи перенесли березень або червень 2021 року. Чи підтримує його у цьому суд – стане відомо 11 вересня.

Щодо фільму "Фантастичні звірі 3", то варто нагадати, що стрічка стане продовженням популярної франшизи, яка вперше з'явилась на телеекранах у 2016 році. Ще на початку запуску проєкту у Warner Bros. оголосили, що це буде трилогія, тому вкінці 2021-го глядачі зможуть побачити заключну частину фільму. У новому фільмі сюжет розвиватиметься у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), а події будуть передувати Другій світовій війні.