За даними Deadline, як і в перших двох фільмах "Фантастичні звірі" події розвиватимуться на іншому континенті. Цього разу сюжет розвиватиметься у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Водночас актор Ден Фоглер зізнався, що події будуть передувати Другій світовій війні.

Читайте також: Серіали квітня: найцікавіші прем'єри, які варті вашої уваги

"Я можу сказати, що прочитав сценарій, і це дуже схоже на відчуття від першого фільму, який я вважаю чудовим. Історія веде до масштабної битви на тлі Другої світової війни, так що ви можете просто уявити собі, що настають епічні батальні сцени", – поділився Ден Фоглер.

Режисером кінострічки виступить Девід Єйтс. Зйомки фільму "Фантастичні звірі-3" були заплановані на весну 2020 року, однак через пандемію їх перенесли. Тому очікувана прем'єра відбудеться не 12 листопада 2021 року, а з запізненням. Таке відтермінування, за словами представника Warner Bros. Тобі Еммеріха, піде на користь кінострічці.

Ми впевнені в успіху "Фантастичних звірів" і віримо, що перенесення дати релізу дасть творцям картини необхідний час, щоб вони змогли докласти всю свою майстерність і зняти фільм, який сподобається всім фанатам,
– розповів Тобі Еммеріх.

Відомо, що "Фантастичні звірі та де їх шукати 3" стане продовження популярної франшизи, яка вперше з'явилась на телеекранах у 2016 році. Ще на початку запуску проєкту у Warner Bros. оголосили, що це буде трилогія, тому вкінці 2021-го глядачі зможуть побачити заключну частину фільму.

Поки сюжет нової кінострічки залишається в секреті. Однак кіномани вже очікують феєричного видовища, адже сценарій напише творець "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг. У центрі подій залишиться Ньютон Скамандер, який є автором підручника про фантастичних звірів. Тому на працівників Міністерства магії чекатимуть нові пригоди.

Дивіться трейлер до другої частини фільму "Фантастичні звірі" (відео):