Дженніфер Лопес розповіла про своє одруження в новому інтерв'ю Access Hollywood. Популярна поп-виконавиця заручилась з Алексом Родрігесом ще в березні минулого року, але вони досі не зіграли весілля офіційно.

Цікаво Антін Мухарський одружився втретє

Артистка зізналась, що їм довелось змінити плани через пандемію коронавірусу. Втім, вони через це не засмучуються, бо вважають, що поспішати немає потреби. Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес двічі скасовували весілля.

Нам довелося скасувати весілля через COVID-19. Насправді, ми зробили це двічі, про що люди не здогадуються. Ми відпустили ситуацію, і тепер я не знаю, яким буде торжество: то ми говоримо про камерний варіант, то про масштабний, то ще про який-небудь,
– розповіла Дженніфер Лопес.

Зірка наголосила, що зараз пара відчуває, що потрібно трохи почекати. У них все добре, а тому немає необхідності поспішати, і грандіозне весілля зараз для них не є пріоритетом. Майбутнє зіркове подружжя переконане, що все станеться, коли прийде час.

Все ж, мережею часто поширюються чутки про таємне весілля Дженніфер Лопес, яке вже відбулось. Але вона спростувала їх.

"Це кумедно, тому що життя дійсно іноді віддзеркалює вашу творчість. Коли я виконувала пісню El Anillo іспанською мовою, що означає "Коли ти збираєшся зробити мені пропозицію?", багато хто думав, що я мрію вийти заміж. Зараз я працюю над фільмом Marry Me, і всі почали вважати, що я хочу скоріше піти під вінець, або вже зробила це. Це просто збіг, Marry Me ми розробляли сім років", – зазначила Дженніфер Лопес.

Варто додати, що весілля пари мало відбутися влітку 2020 року в Італії. Але карантинні обмеження внесли свої корективи в плани зірки. До того ж, Дженніфер раніше говорила про те, що вона не хоче виходити заміж поспіхом, як це було в неї минулого разу.