Після скандального розлучення з дружиною телеведучою Сніжаною Єгоровою 52-річний Антін Мухарський наважився одружитися втретє. Він уклав шлюб з 33-річною коханою Єлизаветою Бєльською, роман з якою тривав довгих шість років. Про це актор розповів для програми "Зірковий шлях".

Читайте також Антін Мухарський зізнався, що був за крок до самогубства: Це нормальний стан для митця

Антін Мухарський одружився втретє

Ще кілька років тому письменник освідчився коханій. Зробити пропозицію він вирішив вкрай прямолінійно, запропонувавши Єлизаветі самій обрати обручку для заручин.

"Ми зайшли в магазин ювелірних прикрас. Я сказав: "Лізо, я буду робити вам пропозицію. Тому ви оберіть собі ту обручку, яка вам найбільше подобається". І в красивому ресторані я зробив Лізі пропозицію руки і серця", – пригадав Антін Мухарський.

Згодом пара уклала церковний шлюб в Україні. Проте з офіційним одруженням закохані не поспішали. Лише цього року вони наважились стати чоловіком і дружиною, розписавшись в Туреччині.

Насправді наш шлюб укладався на небесах. Тому що ми перше, що зробили – обвінчались. А тільки цього року офіційно стали чоловіком і дружиною,
– розповів артист.

Як Антін Мухарський ставиться до поповнення в родині

Варто додати, що новоспечене подружжя про спільних дітей не мріє, адже хоче присвятити життя одне одному. "Мені не потрібні діти для щастя. Ми такі мандрівні українські митці, яким хочеться бути разом, влаштовувати романтичні подорожі, пригоди, гастролі закордонні. І дійсно присвячувати весь час одне одному", – заявила Єлизавета Бєльська.


Антін Мухарський з дружиною / Фото з соціальних мереж