У програмі "Кава з перцем" актор та музикант Антін Мухарський пригадав найскладніший період свого життя. 2015-го він розірвав шлюб з дружиною Сніжаною Єгоровою, з якою виховував трьох спільних дітей. Проте судова тяганина між екскоханими тривала понад чотири роки, які вдарили по чоловіку матеріальною та моральною скрутою.

Читайте також Ембер Герд може сісти у в'язницю на три роки за наклеп на Джонні Деппа

Згідно зі шлюбним контрактом, він мав виплачувати по одній тисячі доларів аліментів на кожну дитину тоді, коли курс валют зростав вдвічі ледь не щодня, а всі його проєкти були призупинені з початком війни. Це загнало Антіна Мухарського в боргову яму – понад 2,5 мільйони гривень.

Артист також пригадав, що одного ранку до помешкання його батьків увірвалися невідомі, щоб заарештувати частину нерухомості, яка перебувала у його власності. Тоді у матері та тата Антіна почалися проблеми зі здоров'я, а сам він усвідомив, що "це не на життя, а на смерть іде історія". На тлі пекельних стосунків з колишньою дружиною він ледь не завершив життя самогубством.

Це були чотири з половиною роки пекла. Ви знаєте, стан перманентного самогубства – це нормальний стан для митця. Один там якийсь нервовий зрив і ... А що? Ось йдеш по Московському мосту, стриб у воду, і все, закінчилося,
– розповів Мухарський.


Антін Мухарський / Фото: Facebook / Антін Мухарський

Шоумен зізнається, що найбільшим розчаруванням для нього стала втрата спілкування з дітьми. Впродовж останніх півтора року будь-які спроби зв'язатися з нащадками завершувалися невдало: контакти синів і доньок заблоковані.