Про третю вагітність моделі зіркове подружжя Кріссі Тейген і Джон Ледженд оголосило в серпні. Пара чекала на хлопчика, однак вагітність була важкою. Впродовж останніх тижнів вона дотримувалась постільного режиму через сильну кровотечу і майже не вставала з ліжка. Однак днями кровотеча збільшилась і призвела до викидня. Про це Кріссі Тейген написала у своєму інстаграм-профілі.

До теми Вагітну Кріссі Тейген госпіталізували через кровотечу: стан дружини Джона Ледженда

Зірка зізналась, що медикам не вдалось зупинити кровотечу та надати дитині необхідну рідину навіть попри переливання крові.

Ми шоковані і відчуваємо такий глибокий біль, про який ви тільки могли чути, такий біль, якого ми ніколи раніше не відчували,
– зізналась Кріссі Тейген.

Модель розповіла, що вони з Джоном Леджендом ніколи не дають імена дітям до появи на світ. Проте цього хлопчика ще в утробі називали Джек. Пара наголосила, що син боровся за життя і назавжди залишиться частиною їхньої сім'ї. Лише кохання та двоє дітей Луна і Майлз допомогли батькам пережити трагедію.

"Джеку, я так шкодую, що в перші кілька моментів свого життя ти зіткнувся з такою кількістю ускладнень, що ми не змогли дати тобі дім. Ми завжди будемо тебе любити", – написала Кріссі Тейген.

Вона показала фото з пологового будинку на лікарняному ліжку та в кисневій масці. Поряд з нею весь час був Джон Ледженд, який тримав кохану за руку і розділив з нею найскладніший етап життя. Після викидня Кріссі Тейген не змогла стримати сліз.


Кріссі Тейген після викидня / Фото Instagram / @chrissyteigen


Кріссі Тейген з чоловіком після викидня / Фото Instagram / @chrissyteigen


Кріссі Тейген після викидня / Фото Instagram / @chrissyteigen


Кріссі Тейген з чоловіком після викидня / Фото Instagram / @chrissyteigen

Що відомо про третю вагітність Кріссі Тейген

Вагітність модель оприлюднила в кліпі чоловіка Джона Ледженда на пісню Wild. Згодом вона опублікувала відео з першого УЗД, на яке пішла з 4-річною донькою Луною. Зірка зізналась, що до обстеження не відчувала рухів дитини, тому опинилась на постільному режимі, хоч з малюком все було добре.

За кілька тижнів вона вкрай рідко вставала з ліжка через кровотечу. Кріссі Тейген приймала ванну лише двічі на тиждень і намагалась зовсім не вставати. Кілька днів тому її госпіталізували, проте тоді блогерка просила фанів не ставити їй діагноз і не шкодувати, адже вона почувалась добре, а дитина росла.

Нагадаємо, що подружжя вже виховує двох дітей – 4-річну Луну і 2-річного Майлза.