Зокрема, йдеться про настій з картоплі. Адже у цьому овочі містяться корисні речовини та мінерали. Наприклад, магній, калій, фосфор. Далі читайте, як приготувати добриво.

Теж корисно Орхідея цвістиме цілий рік: обов'язково підживлюйте рослину цим засобом

Як приготувати добриво з картоплі

Спершу візьміть 30 грамів картоплі та поріжте її. Шматочки повинні бути невеликими. Далі закиньте їх у банку, додайте 1 столову ложку дріжджів та залийте окропом. Суміш потрібно ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 5 годин.

Після того, як розчин настоїться, його необхідно процідити через сито та додати ще трошки води. В результаті ви повинні отримати 3 літри добрива.

Як підгодовувати орхідею добривом з картоплі

  • Можете взяти ватний диск та змочити його у розчині. Протирайте листя орхідеї, щоб позбутися бруду. Крім того, так рослина насититься поживними речовинами. Процедуру потрібно повторювати кожні 2 тижні.
  • Поливайте орхідею настоєм з картоплі для того, щоб підживити коріння. Розчин захищає рослину від шкідників та прискорює ріст. Поливати квітку таким способом також варто кожні 2 тижні.
  • Налийте добриво у розпилювач та ретельно обприскайте орхідею. Це допомагає рослині краще розвиватися та витримувати суворі морози. Таку підживу слід використовувати рідше – 1-2 рази на місяць.

Чим ще підживлювати орхідею

  • Приготуйте розчин з цибулевого лушпиння. Залийте його гарячою водою, залиште настій на 6 хвилин та охолодіть. Якщо підгодовувати орхідею таким добривом 1 раз на місяць, то вона насититься вітамінами.
  • Пишне цвітіння орхідеї забезпечить настій з 5 зубчиків часнику, пів літра гарячої води та пів таблетки бурштинової кислоти. Розчин потрібно залишити на добу та поливати ним орхідею 1 раз на 3 місяці.