Експерти кажуть, що до квітки потрібно додавати лід. Так вона отримує стрес, а згодом активно цвіте. Кубики льоду варто класти в горщик, в якому росте орхідея.

Теж цікаво Скільки цвітуть різні види орхідеї: цікаві спостереження

Чим поливати орхідею, щоб вона гарно цвіла

Настій з бананової шкірки. Річ у тім, що вона має багато азоту, магнію та фосфору. Настій додає блиску листям рослини, а квіти робить яскравішими. Спершу потрібно помити бананову шкірку, поставити її у каструлю та залити кип'ятком, який попередньо необхідно охолодити до 40 градусів. Далі накрийте все кришкою і зберігайте у темному приміщенні протягом трьох днів.

Відвар з цибулевого лушпиння. Він володіє антибактеріальним ефектом та має багато каротину, мінеральних солей, вітамінів та фітонцидів. Для початку залийте лушпиння гарячою водою, залиште його на 6 хвилин та охолодіть. Поливайте орхідею таким відваром 1 раз на місяць.

Кава та чай. Ми звикли пити ці напої. Мабуть, жоден ранок не розпочинається без них. Однак цікаво, що кава й чай містять велику кількість поживних речовин, які потрібні орхідеї для хорошого цвітіння.

Що ще забезпечить хороше цвітіння орхідеї

  • Потурбуйтеся про те, щоб орхідея стояла у приміщенні, де хороше освітлення. Також не нехтуйте добривами. Якщо їх бракуватиме, то рослина перестане цвісти. Орхідея любить ретельний полив, однак, експерти рекомендують час від часу підсушувати квітку.
  • Взимку тримайте орхідею на підвіконні, яке виходить на захід або на схід. Туди потрапляє необхідна для рослини кількість сонячних променів. Для кращого ефекту також можна поставити світлодіодну лампу.
  • Підживлюйте орхідею добривом з 2 зубчиків часнику, 30 грамів свіжих помідорів та 3 літрів води. Так рослина буде захищена від різних хвороб та шкідників.