Про це розповіли на сайті компанії Proofpoint, що займається інформаційною безпекою. За припущенням Proofpoint, за атакою може стояти група хакерів, пов'язаних з китайським урядом. При цьому, на думку фахівців, це не ті ж люди, які вчинили атаку на HBO.

Хакери вирішили використати довіру фанатів серіалу з метою поширення небезпечного комп’ютерного вірусу у зараженому doc-файлі зі спойлерами по електронній пошті. Файл містив шкідливий код, який моментально заражав комп'ютери троянським вірусом "9002".

Читайте також: "Гра престолів": хакери злили в мережу сценарій 7 серії 7 сезону

Відповідно, довірливі користувачі, які відкрили такі листи, "потрапили на гачок" хакерської групи.

Перші повідомлення про атаку надійшли 10 серпня. Користувачі зробили скріншот листа, який починався з заголовка "Хочеш побачити "Гру престолів" раніше за всіх?".

Привіт, це твій шанс побачити "Гру престолів" раніше за всіх. Ось що ти побачиш у наступних епізодах: (спойлер). Звичайно, ти повинен заплатити мені трохи. За п'яту серію сьомого сезону – 10 доларів, за шосту – 20, за сьому – 30. За всі три епізоди – 50. Щоб довести мою щирість, дозволь мені показати тобі трохи опублікуваних відеозаписів сцен, описаних вище,
– йдеться в листі хакерів.

Нагадаємо, що група хакерів зламала телеканал HBO і оприлюднила сценарій нового епізоду серіалу "Гра престолів". Також стало відомо, що вкрадені дані в більшості стосуються технічної інформації про канал, але хакери виклали сценарії до декількох серій 7 сезону "Гри престолів".
За такі зловдіяння американський телеканал НВО запропонував групі хакерів, які вкрали дані об'ємом 1,5 терабайт, заплатити 250 тисяч доларів, як "жест доброї волі".