Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Нещодавно невідома група хакерів зламала телеканал HBO і викрала та оприлюднила сценарій нового епізоду серіалу "Гра престолів". Згодом стало відомо, що вкрадені дані в більшості стосуються технічної інформації про канал, але хакери також виклали сценарії до декількох серій 7 сезону "Гри престолів".

Читайте також: "Гра престолів": хто посяде Залізний трон в 7 сезоні

Також присутня інформація, що хакери викрали сценарії серіалів "Гравці" і "Кімната 104". Зокрема, в інтернеті показали номери телефонів, а також адреси і електронні пошти Емілії Кларк (Дейнеріс Таргаріен), Кіта Харінгтона (Джон Сноу), Пітера Дінклейджа (Тіріон Ланністер) і Ліни Хіді (Серсея Ланністер).

Про крадіжку інших матеріалів хакери пообіцяли оприлюднити в мережі згодом. Зловмисники за свій "трофей" вимагають багатомільйонний викуп.

Проте американський телеканал HBO вступив в переговори з хакерами, запропонувавши їм 250 тисяч доларів за вкрадені сценарії. Однак хакери відзначили, що вели переговори з каналом протягом декількох тижнів, однак його представники, щодо викупу у 6 мільйонів доларів, "обіцянку порушили".

Виконавчий директор каналу НВО звернувся в електронному листі до хакерів, де зазначив, що заплатить їм певну суму в якості "жесту доброї волі".

"Мережа наполегливо працює з 23 липня, щоб переглянути всі матеріали, які ви зробили доступними для нас. У дусі професійного співробітництва, ми просимо Вас продовжити термін на один тиждень. Як прояв добросовісності на нашому боці, ми готові взяти на себе зобов'язання виплатити вам суму в розмірі 250 000 доларів, як тільки ми зможемо створити потрібний обліковий запис і придбати біткойн", – звернувся в повідомленні представник НВО.

Що саме стало причиною зриву переговорів, не повідомляється, а телеканал не дає жодних коментарів.

Читайте також: "Гра престолів" сьомий сезон: з'явилися кадри п'ятої серії