Повний зміст всіх епізодів сезону, які зловмисники назвали "Шоста хвиля витоків HBO", вони прислали виданню Independent.

Читайте також: Хакери погрожують НВО опублікувати 7 серію "Гри престолів", – ЗМІ

У документі міститься двадцять сторінок сценарію і датований він 26 квітня 2016 року, який був призначеним для внутрішнього користування. Крім того, хакери опублікували і контракти знімальної групи. Таку інформацію видання вирішило не публікувати в мережі.

За таким витоком інформації стоїть попердньо відома хакерська група "містера Сміта", яка нещодавно надіслала схожий лист у видання Mashable та прикріпила у листі паролі від облікових записів телеканалу НВО, які вони нещодавно зламали.

Нагадаємо, що група хакерів зламала телеканал HBO і оприлюднила сценарій нового епізоду серіалу "Гра престолів". Також стало відомо, що вкрадені дані в більшості стосуються технічної інформації про канал, але хакери виклали сценарії до декількох серій 7 сезону "Гри престолів". За такі зловдіяння американський телеканал НВО запропонував групі хакерів, які вкрали дані об'ємом 1,5 терабайт, заплатити 250 тисяч доларів, як "жест доброї волі".

Читайте також: Хакери зламали сторінки каналу HBO та "Гри престолів" у Facebook і Twitter