Як повідомляє The Daily Mail, Джордж та Амаль є близькими друзями королівських нащадків, тому їхня поява у Віндзорі була очікуваною. Окрім цього, наречений Джек Бруксбенк співпрацює з брендом Casamigos, яку голлівудський актор заснував разом з бізнес-партнерами. Та попри всі сподівання подружжя все ж не прийшло привітати принцесу Євгенію з заміжжям.

Читайте також: Джордж Клуні зізнався, як Амаль завоювала його серце

Причиною для ігнорування запрошення стала участь Амаль у Пенсильванській конференції для жінок. Дружина Джорджа Клуні, яка є одним із найуспішніших юристів із захисту прав людини, не тільки взяла участь в обговоренні важливих питань, але й була модератором конференції. Під час офіційного заходу Амаль виголосила промову, що зірвала овації в залі.

Варто зазначити, що адвокат виглядала, як завжди, бездоганно. Перед учасниками конференції Амаль Клуні постала у чорній сукні з ґудзиками, замовленому у бутіку Paule Ka. До вишуканого та лаконічного вбрання вона підібрала туфлі на підборах та прикраси. Хвилясте волосся і макіяж з акцентом на червоні губи завершили look Амаль.

Варто зазначити, що Джордж Клуні підтримав свою дружину на конференції. Актор вийшов на сцену та кумедно представив одну з учасниць заходу.