У кожного городника є свої секрети вирощування овочів, зокрема, й огірків. Покращують проростання насіння волога й тепло. 24 Канал підкаже, через скільки днів після посіву на городі сходять огірки.

Дивіться також Це варто знати: як поливати огірки, щоб вони давали багато плодів

Коли проростають огірки

Час від посіву огірків до перших сходів займає десь 4 дні. Однак цей термін залежить від вологи землі та погодних умов. Коли висаджують насінини між рядами, то залишають між ними дистанцію в 50 сантиметрів. Коли внесли зернини в ґрунт, треба полити водою та чекати, поки з'являться сходи. Огірки сходять через 4-5 днів, втім, якщо надворі холодно, то цей процес може відтягнутися до тижня.

Поява сходів огірків
Поява сходів огірків / Фото Наша хата

Щоб сприяти швидшому проростанню насіння огірків, ви можете виконати кілька кроків.

  • Замочіть насіння огірків в просту воду на 12-24 години перед посівом. Це допоможе зволожити шкірку насіння та прискорити процес проростання.

Замочування насіння огірків
Замочування насіння огірків / Фото Мій світ

  • Забезпечте тепло. Оптимальною температурою, щоб насіння проросло, має бути +25-30. Можна використовувати теплицю або підкладку, щоб створити сприятливі умови для проростання.
  • Забезпечте хороше освітлення для проростання насіння огірків. Для посадки оберіть доволі сонячну ділянку.
  • Використовуйте якісний, добре дренований ґрунт з достатньою кількістю поживних речовин. Додайте компост або добрива, якщо земля не є родючою.
  • Посадіть насіння на достатню глибину. Зазвичай вона становить близько 1-2 сантиметри. Занадто глибока або поверхнева посадка може уповільнити проростання.
  • Зберігайте постійну вологість ґрунту, але уникайте замочування, бо це може призвести до гнилі. Тож поливайте помірно й регулярно.