Новий імідж Ченнінга Тейтума

Першим фото з оновленим іміджем Ченнінг Тейтум поділився з прихильниками в інстаграмі. На чорно-білому знімку можна побачити, що актор і справді підстриг свою шевелюру та став більш брутальним завдяки новій стрижці.

Дивіться також Зйомки 5 частини "Крику" завершились: перші фото акторів

Вже у дописі Ченнінг Тейтум вирішив не приховувати, чому змінив свій образ. За його словами, зйомки у фільмі "Собака" були одним з найважчих у його кар'єрі, а тому завдяки стрижці він хотів позбутись свого кінообразу.

"Немає нічого. Я маю на увазі нічого кращого, ніж завершити найважчу зйомку у своєму житті, а потім поголити голову та відпустити геть свого персонажа. Це своєрідний ритуал звільнення себе. А бути вільним – це завжди мій пріоритет", – написав Ченнінг Тейтум.


Ченнінг Тейтум змінив імідж / Фото Instagram / @channingtatum

Що відомо про фільм "Собака"

У фільмі "Собака" Ченнінг Тейтум зіграв рейнджера Бріггса, який зі своїм собакою Лулу вирушає у небезпечну мандрівку. Головні герої подолають сотні кілометрів вздовж узбережжя Тихого океану, аби вчасно приїхати на похорон військового, який був першим господарем пса.

За сюжетом, Бріггс і Лулу проведуть кілька днів разом в машині, порушать декілька законів та намагатимуться втекти від наркобаронів, які під прикриттям фермерства вирощують марихуану. Та ця подорож зможе допомогти головному герою більше пізнати себе та змінитись.

Наразі Ченнінг Тейтум опублікував перше фото зі зйомок драми "Собака". На кадрі можна побачити авто, в якому відбувалось найбільше зйомок, і чотирилапого колегу актора.


Кадр з фільму "Собака" / Фото Instagram / @channingtatum