Про зворушливий вчинок Чедвіка Боузмана Сієнна розповіла в інтерв'ю журналу Empire. 38-річна актриса раніше про це ділилась лише з найближчими друзями-акторами, але зараз вона вирішила розповісти про це публічно.

До слова Помер актор "Чорної пантери" Чедвік Боузман: реакція зірок

"Це був фільм з досить великим бюджетом, і я знаю, що всі розуміють різницю в оплаті праці в Голлівуді, але я попросила суму, яку студія була не готова мені заплатити. Я не наважувалася повернутися до роботи, моя донька пішла в школу, і це був не дуже вдалий час, тому я сказала: "Я буду зніматися за справедливу компенсацію". І зрештою Чедвік пожертвував частину своєї зарплати, щоб я отримала стільки грошей, скільки просила. Він сказав, що я заслужила, щоб мені заплатили саме стільки", – поділилась Сієнна Міллер.

Зокрема жінка додала, що Чедвік Боузман був не лише колегою по фільму, а й продюсером стрічки, відтак, це він наполіг на тому, щоб вона приєдналась до акторського складу фільму.

"Він був прихильником моїх робіт, і це було неймовірно, тому що це було абсолютно взаємно. Загалом, він звернувся до мене, щоб запропонувати мені цей фільм, але це був час, коли я дійсно не хотіла більше працювати. Я знімалася без перерви і була виснажена, але мені дуже хотілося з ним попрацювати", – підсумувала актриса.

21 міст: дивіться трейлер фільму з Боузманом та Міллер

Що відомо про смерть Чедвіка Боузмана?

Американський актор помер 29 серпня у віці 43-х років після тривалої боротьби з раком товстої кишки. Про хворобу чоловік вперше дізнався у 2016 році і з того часу боровся з нею, паралельно знімаючись у фільмах. Найвідоміші з його останніх робіт – "Чорна пантера", "Війна нескінченності" та "21 міст". Смерть актора вразила увесь Голлівуд і його колеги досі сумують та оплакують смерть видатного чоловіка.