Українські зірки власним прикладом демонструють, що не варто впадати в паніку та перетворювати національний карантин на справжню трагедію. Так, у студії "Сніданку з 1+1" Тіна Кароль, яка одна з перших на теренах вітчизняного шоу-бізнесу відреагувала на спалах коронавірусу, висловила власне ставлення до пандемії.

Читайте також Фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин опинився на карантині після поїздки до Італії

Виконавиця не приховує, що спалах захворювання позначився на звичному ритмі життя. Вона переконана, що сучасні обставини сприятимуть тому, що українці будуть ретельніше дбати про своє здоров'я та захищати організм.

Зараз контакт з людьми значно обмежився. Ми живемо в новій реальності, ніколи з цим не зіштовхувалися раніше і сьогодні потрібно прийняти цей виклик, знайти в собі сили, спокій та рівновагу… Ми всі навчимося правил гігієни,
– прокоментувала Тіна Кароль.

Співачка наглосила, що не варто сіяти паніку, а слід піклуватися та підтримувати одне одного. Крім того, Тіна Кароль зазначила, що карантин використовує як нагоду провести час з сином, який призупинив навчання в Лондоні та перебуває в Україні поряд з мамою: "Для мене це був справжній челендж: закривають небо, а дитина повинна повернутися додому".

Для спільного дозвілля з сином Веніаміном вона обрала вивчення мов – англійську та французьку, якими володіє хлопчик. Сама ж Тіна Кароль пообіцяла натомість підтягнути сина в музиці.

Станом на 17 березня в Україні є 7 підтверджених випадків коронавірусу, один з яких летальний. Четверо хворих – у Чернівецькій області. Перший пацієнт нарешті одужує, тест на коронавірус вперше показав негативний результат. Ще два випадки підтвердили у Києві. Один з пацієнтів контактував із жінкою з Радомишля, яка померла від коронавірусу, інша пацієнтка повернулася з курорту у Франції.

Як вберегтись від коронавірусу: дивіться відео онлайн