У розпал пандемії по всьому світу та заходів безпеки, які з дня у день посилює український уряд, фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин вирішив оприлюднити власну історію. Співак закликав населення не піддаватися паніці та свідомо ставитися до останніх подій в країні.

Читайте також У акторки Рейчел Меттьюз підтвердили коронавірус: зірка "Крижаного серця 2" описала симптоми

Так, на особистій сторінці у фейсбуці зірка опублікував розлогу розповідь про свою госпіталізацію після поїздки до Італії. Валерій Харчишин відверто зізнався, що після повернення на Батьківщину відчув симптоми недуги – сухий кашель, задишка, температура, високий тиск. Зважаючи на пандемію коронавірусу, він звернувся до медиків, які направили його на обстеження до Білоцерківської міської лікарні №3.

Артист поспішив заспокоїти прихильників, що смертельний вірус його оминув, а медики діагностували односторонню пневмонію, яку він продовжив лікувати вже у приватній клініці. Він також запевнив, що не варто сіяти паніку, адже до медичного закладу, який призначений Київською ОДА центром боротьби з COVID-19, за час його перебування не надходили інші пацієнти.

За чaс мого триденного перебування у Білій Церкві, жодного нового "хворого" до першого поверху призначеної лікарні не привезли. Він був повністю пустий. Будь ласка, не втрачайте розуму, але дотримуйтеся банальних засобів гігієни і самокарантину замість того, аби бігати по магазинах, знищуючи річні запаси масок, експрес-тестів, гречки, батарейок та туалетного паперу,
– звернувся фронтмен рок-гурту "Друга Ріка".

Валерій Харчишин поскаржився на те, що госпіталізація до інфекційного відділення медичного закладу була абсурдною, оскільки єдина лабораторія, яка здатна перевірити матеріали тестів на коронавірус, розташована у Києві: "Для чого відвозити людей у непідготовлену лікарню з підозрою на екзотичну інфекцію, щоб потім відвозити матеріали тестів туди, звідки вони фізично приїхали?"

Нагадаємо, станом на 17 березня в Україні є 7 підтверджених випадків коронавірусу, один з яких летальний. Четверо хворих – у Чернівецькій області. Перший пацієнт нарешті одужує, тест на коронавірус вперше показав негативний результат. Ще два випадки підтвердили у Києві. Один з пацієнтів контактував із жінкою з Радомишля, яка померла від коронавірусу, інша пацієнтка повернулася з курорту у Франції.

Як вберегтись від коронавірусу: дивіться відео онлайн