Днями один з найуспішніших британських співаків 73-річний Елтон Джон опублікував допис на особистій сторінці в інстаграмі, який присвятив 30-річчю своєї тверезості. 1990 року він відмовився від вживання наркотиків та алкоголю, які могли б спричинити передчасну смерть.

Читайте також Колишня дружина Елтона Джона подала на нього до суду через 30 років після розлучення

Музикант довів, що цей день важливий не лише для нього, а й для тисяч шанувальників, колег, друзів, чоловіка-кінорежисера Девіда та двох синів – 7-річного Елайджа та 9-річного Захарія. У власному будинку Елтон Джон влаштував своєрідне свято з тортом у вигляді цифри 30. Крім того, у мережі він показав численні подарунки – квіти, листівки та медалі, які вручили йому близькі з нагоди свята.

Я справді благословенна людина. Якби 30 років тому я не наважився на серйозний крок і не попросив би допомоги, я був би мертвим,
– щемливо зізнався співак.

Елтон Джон також подякував всім тим людям, які надихнули його побороти залежність та підтримали на цьому нелегкому шляху.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Що відомо про залежності Елтона Джона?

У минулому найголовнішими для музиканта були алкоголь і наркотики. Він ніколи не приховував цього, проте 30 років тому наважився раз і назавжди порвати з буремним життям. Подолання залежностей Елтон Джон досі вважає одним із найбільших досягнень у своєму житті.

Артист часто втрачав контроль над собою після того, як запивав наркотики алкоголем. 1983 року він, роздягнений догола, розгромив готельний номер й вдарив свого менеджера Боба Голлі в обличчя. Це лише один з курйозних інцидентів до початку тверезого життя. Елтон Джон зізнавався, що після вживання наркотиків він відчував впевненість та ейфорію. Проте після подолання залежності – став вразливим. Втім, згодом тверезий спосіб життя допоміг йому здобути найголовніше – сім'ю.