Браян Остін Грін став запрошеним гостем подкасту, передає The Daily Mail. У розмові з ведучими актор не уникнув питань про особисте життя. У подкасті Браян Остін Грін пригадав, як дізнався про роман екскоханої. Деталей актор вирішив не надавати та запевнив, що отримав цю інформацію не від преси.

Дивіться також Колсон Бейкер вперше опублікував пікантне фото з Меган Фокс

Я дізнався про стосунки Меган і Колсона по-своєму. Інших деталей від мене ви не отримаєте. Скажу тільки, що все дізнався не зі ЗМІ, – розповів Браян Остін Грін.

Окрім цього, актор не приховував, що переймається за своїх синів – 7-річного Ноа, 6-річного Боді та 3-річного Джорні. Хлопчики по-своєму переживають розлучення батьків, а Браян Остін Грін та Меган Фокс намагаються багато часу проводити з ними за бесідами.

"Не варто тішити себе ілюзіями, що на дітей розлучення не вплине. Як воно вплине на них, буде залежати від нас... У родині все як і раніше: ми любимо і поважаємо один одного, просто все змінилось... Найголовніше зараз – спілкуватися якомога більше. Зараз, по-моєму, все йде добре... Я бажаю Меган всього найкращого. Хочу, щоб вона була щаслива", – зазначив актор.

Не оминув Браян Остін Грін і питань про свої романи. Актор зізнався, що зустрів моделей Кортні Стодден і Тіну Луїс в інстаграмі.

"Я зустрів обох в інстаграмі. Поки не став самотнім, поняття не мав, що інстаграм – великий сайт знайомств", – додав він.

Що відомо про розлучення Гріна і Фокс

Меган Фокс хотіла розлучитись з Браяном Остіном Гріном ще у 2016 році. Третя вагітність змусила її переглянути рішення та дати шлюбу ще один шанс. Однак всередині травня 2020 року пара офіційно розлучилась.

Браян Остін Грін залишився жити з дітьми у Лос-Анджелесі. А от Меган Фокс переїхала в Малібу, де оселилась зі своїм новим бойфрендом Колсоном Бейкером. Акторка зізналась, що зустріла споріднену душу та є щасливою. Познайомилась вона з новим обранцем на зйомках фільму Midnight in the Switchgrass. І хоч роман пари стрімко розвивається, знайомити Колсона з трьома дітьми Меган Фокс не поспішає.