Резонансну заяву 46-річний американський актор зробив для видання Us Weekly. Браян Остін підтвердив, що вони з Меган Фокс розлучилися після 10 років шлюбу. Ініціатором розриву стала саме 34-річна актриса, адже після закордонної роботи над стрічкою Midnight in the Switchgrass усвідомила, що хоче побути самотньою та спробувати щось нове.

До теми Меган Фокс та Браян Остін розійшлися після 10 років шлюбу, – ЗМІ

Браян Остін оголосив, що шлюборозлучний процес тривав з кінця 2019 року. Він не приховує, що його почуття до дружини досі не згасли, а розрив став для нього справжнім розчаруванням. Проте експодружжя продовжить разом виховувати трьох синів та вже планує спільний сімейний відпочинок, аби не травмувати дітей.

Я завжди буду її любити. І я знаю, що вона завжди буде любити мене. І я знаю, те, що ми побудували нашу сім'ю, – це дійсно круто і по-справжньому особливо,
– наголосив Браян Остін.

Зауважимо, що Меган Фокс вже встигли запідозрити у романі з репером Machine Gun Kelly. Секс-символа помітили у компанії 30-річного американського виконавця минулих вихідних у Лос-Анджелесі. Тоді вони з кавою та їжею автомобілем вирушили у напрямку будинку Меган в місті Калабасас. Ексчоловік голлівудської акторки прокоментував й ці чутки про новий роман зірки. Він наголосив, що зараз Меган Фокс та Machine Gun Kelly – друзі.

Ми з Меган говорили про нього. Нині вони просто друзі. Я довіряю її вибору, у неї завжди був дуже гарний смак. Я не хочу, щоб люди думали про неї чи про нього зле або вважали, що я був жертвою,
– прокоментував ймовірні стосунки ексдружини Браян Остін.

Нагадаємо, що чутки про розлучення зіркового подружжя ширилися після того, як журналістам Daily Mail вдалося з'ясувати, що зірки живуть окремо – Меган Фокс залишилася у Лос-Анджелесі, а Браян Остін перебрався у Малібу. Крім того, знаменитостей вже давно помічали без обручок.

Читайте також Таки не разом: Браян Остін Грін натякнув про розлучення з Меган Фокс

Що відомо про стосунки Меган Фокс та Браяна Остіна?

Пара одружилася 2010 року після 6 років стосунків. Роман зірок розпочався на знімальному майданчику американського ситкому "Надія & Віра" (Hope & Faith), коли Браяну Остіну було 30, а Меган Фокс – 18. Подружжя виховує трьох спільних синів – 6-річного Боді, 7-річного Ноа та 3-річного Джорні.

У серпні 2015-го у пресі вперше заговорили про розлучення голлівудської пари. Тоді причиною їхнього розриву могли стати "непримиренні розбіжності", проте третя вагітність акторки змінила радикальні наміри закоханих.