Перші чутки про розставання пари з'явились ще на початку квітня. Тоді ж журналісти видання The Daily Mail подейкували, що 33-річна Меган та 46-річний Браян живуть порізно – вона залишилась у Лос-Анджелесі, а він – у Малібу. Втім для зустрічей з дітьми час від час вони зустрічались, передає EOnline.

Цікаво Володимир Остапчук розкрив подробиці розлучення: як довго експодружжя не живе разом

Окрім цього, папараці в одному з магазинів помітили, що Браян ходить без обручки на руці. Самі ж Меган Фокс та Браян Остін не коментують чуток про розставання чи офіційне розлучення.

Відомо, що пара одружилась у 2010 році та з того часу народила і виховала трьох дітей. У 2015 Меган і Браян вже оголошували про офіційне майбутнє розлучення, але тоді жінка втретє від нього завагітніла і вже у 2016 році вони заявили, що налагодили стосунки. Ймовірною причиною минулого рішення розлучитись стала постійна напруга у робочих графіках, які не давали можливість постійно бути разом. У Браяна Остіна, окрім трьох синів від Меган, є ще 17-річний син від колишньої дружини Ванесси Марсел.

До слова, карантин в Голлівуді негативно відзначився і на сім'ї Джулії Робертс і Даніеля Модера. За інформацією ЗМІ, подружжя розлучається після 18 років шлюбу, хоча сама пара офіційно нічого ще не коментувала.