За інформацією інсайдерів видання New Idea, під час карантину подружжя безперервно конфліктувало, передає Gossip Cop. Замкнутий простір негативно вплинув на них обох. Раніше вже заявляли про негаразди у їхніх стосунках, але вони, начебто, помирились заради дітей – 15-річних близнюків Хейзел і Фіннеас, а також 12-річного Генрі.

Цікаво Брюс Вілліс проводить карантин з ексдружиною Демі Мур: донька пари пояснила рішення батька

Тепер же у ЗМІ стверджують, що пара подає на розлучення і почне шлюборозлучний процес одразу після завершення карантину у США. Окрім цього, актриса вирішила продати їхній спільний будинок та з'їхати разом з дітьми в інший особняк. Ще до карантину вона придбала маєток у Сан-Франциско, де завжди мріяла жити. Даніель ж залишиться в іншому будинку у Лос-Анджелесі.

Додамо, що карантин по всьому світу спричинив чимало розлучень по всьому світу. Люди, які завжди зустрічались лише по вечорах після роботи і проводили час до наступного ранку, були не готовими жити з партнером в повній ізоляції близько двох місяців. Можливо, подружжя Джулії та Даніеля не стало виключенням, втім, пара офіційно не прокоментувала жодних чуток.