Популярна шведська модель Ельза Госк продовжує вести свій акаунт в інстаграмі та публікувати там нові світлини. Ельза добре знається на трендах і навіть під час вагітності демонструє стильні та гарні образи, що підійдуть всім модницям.

До теми У синьому костюмі: ефектний осінній образ Лілії Ребрик – фото

Новий look Ельзи Госк

Вагітна Ельза Госк зараз перебуває в Каліфорнії. Там, на узбережжі Біг-Сур, вона і зробила знімок. Дівчина позує на тлі мальовничого краєвиду: гір та океану. Вона вдягнула білу обтислу трикотажну сукню з відкритими плечима, пікантним вирізом та на довгий рукав. Варто зазначити, що таке вбрання є одним з найтрендовіших цього сезону.

Сукня вдало підкреслювала вагітний животик, який модель часто демонструє. Ельза вклала біляве волосся в пишні кучері та залишила його розпущеним. Також вона зробила ефектний макіяж з акцентом на губи, які підкреслила коричневою помадою.

Нові світлини Ельзи Госк викликали захват у її підисників. Зокрема, допис прокоментували і зіркові колеги Госк: Емілі Ратажковські, що також сповістила про вагітність, Кендіс Свайнепул, Жизель Олівейра та інші.


Ельза Госк у білій сукні / Instagram / @hoskelsa


Ельза Госк у білій сукні / Instagram / @hoskelsa