Відома танцівниця та переможниця шоу "Танці з зірками" Олена Шоптенко поділилась відвертою зйомкою на особистій сторінці в інстаграмі. Вона похизувалась бездоганною фігурою, яку й раніше показувала в ефірах танцювального проєкту.

Гаряче У прозорій сукні без білизни: Демі Роуз завела мережу сексуальним образом – фото 18+

Хореографиня постала перед об'єктивом камери на сірому тлі. Вона грайливо позувала та всіляко демонструвала свою сексуальність. Олена Шоптенко вдягнула ніжно-рожеве боді на блискавці з принтом, що імітував татуювання на тілі. Вбрання підкреслювало апетитні форми танцівниці та засвітило її пружні груди.


Олена Шоптенко у відвертому боді / Instagram / @alena_shoptenko

Олена Шоптенко вклала волосся прямими хвилями та залишила його розпущеним. Пікантності образу додавав насичений макіяж. Очі хореографині підкреслювали чорні smokey eyes, а на губах красувалась нюдова матова помада.


Олена Шоптенко у відвертому боді / Instagram / @alena_shoptenko

Під фото Олена Шоптенко опублікувала допис про історію її навчання нового стилю танців. Жінка зазначила, що зараз дуже важливо навчатися новому. "Чим більше нового ви навчитесь в житті, тим краща буде ваша координація тіла і розуму. А опинитися босоніж іноді корисніше, ніж в найкрасивіших туфлях на підборах", – написала Олена.


Олена Шоптенко у відвертому боді / Instagram / @alena_shoptenko