Актрису звинуватили в жорстокому поводження з дітьми під час зйомок фільму. Справа в тому, що Джолі розповіла як вона працювала над останнім фільмом "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі". Акторка розповіла, що влаштувала незвичайний кастинг:

"Ми запросили місцевих дітей, більшість з яких виховувалися в трущобах і притулках, і перед кожним з них поклали кілька купюр. Потім я попросила вкрасти їх зі столу, після чого почала ганятися за ними, як за викрадачами. Коли я ловила дитини, той повинен був придумати для чого йому потрібні ці гроші", – йдеться в інтерв'ю.

Читайте також: Анджеліна Джолі розповіла про розлучення з Бредом Піттом та пережиту хворобу

Після публікації розмови, на Джолі посипався шквал критики та звинувачень. Користувачі звинуватили акторку в тому, що її методи садистські і як їй взагалі могло прийти таке в голову.

Через кілька днів Анджеліна Джолі виршила відповісти на звинувачення.

"Мені прикро, що уявна імпровізаційна вправа, яка відображає одну зі сцен фільму, підноситься так, ніби це був реальний сценарій. Мета цієї картини привернути увагу до жахів, з якими стикаються діти на війні, і допомогти тим, хто хоче їх захистити. Були вжиті всі заходи, щоб забезпечити комфорт, благополуччя і безпеку дітей, причетних до фільму, починаючи від стадії прослуховувань і донині", – відповіла Джолі.