Такі зізнання зробила Джолі в інтерв'ю Vanity Fair та зналася для глянцю в стильній фотосесії.

Читайте також: Фотофакт: як змінилася Анджеліна Джолі за 42 роки

Про життя після розлучення

"Усе зіпсувалося… Не хочу використовувати це слово… Стало складно", – лаконічно пояснила вона причину краху свого шлюбу з Піттом.

При цьому Джолі зазначила, що вони з Бредом досі спілкуються заради сім’ї.

"Ми піклуємося одне про одного і про нашу родину, і ми обоє працюємо заради однієї й тієї ж цілі", – запевнила актриса.

Джолі зізнається, що її діти проявили силу та розуміння в ці непрості часи її діти, особливо Захара, яка є "скелею" родини.

"Я дуже переживала за мою маму, коли зростала – дуже. Я не хочу, щоби мої діти хвилювалися за мене. Я думаю, дуже важливо плакати у ванній, а не перед ними. Вони мають знати, що все буде добре, навіть коли ти сама в цьому не впевнена", – поділилася кінозірка.

Анджеліна Джолі розповіла про життя після розлучення з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі мала нові проблеми зі здоров'ям

Про здоров’я та зовнішність

Після операції з видалення молочних залоз та яєчників, в Анджеліни не припинилися проблеми із здоров'ям. Вона захворіла на параліч Белла, який вразив м'язи її обличчя.

"Іноді жінки в сім'ях ставлять себе на останнє місце, поки це не позначається на їхньому здоров'ї", –каже Джолі, яка зуміла подолати недугу за допомогою акупунктури.

Також Анджеліна розказала про зміни у своїй зовнішності – шкіра стала сухіша, а сивини побільшало. Вона не знає, чи вплинула на неї так менопауза, чи пережиті негаразди.

А думка про те, чи може вона і надалі вважатися секс-символом, викликає в неї сміх.

"Насправді я більше почуваюся жінкою, бо відчуваю, що я розумно підходжу до вибору, який роблю, і я ставлю на перше місце мою родину, і я відповідальна за власне життя та здоров'я. Я вважаю, це робить жінку цілісною", – зазначила Енджі.

Анджеліна Джолі не вважає себе секс-символом

Про сім’ю

Зараз актриса бере уроки кулінарії та готує дітям сніданки, проте без подорожей вона теж не може.

"Я дев'ять місяців намагалася бути хорошою домогосподаркою, збирати собачі какашки, мити посуд і читати на ніч книжки. І всі три справи мені вдаються все краще. Але тепер мені необхідно взути чоботи і кудись поїхати", – каже акторка.

За словами Анджеліни, її ставленням до життя "заразилися" її діти.

"Він (Нокс) сказав: "Кому хочеться бути нормальним? Ми – не нормальні. Давайте ніколи не будемо нормальними." Спасибі – так! Ми – не нормальні. Треба прийняти нашу ненормальність!", – розказала Анджеліна.

Анджеліна Джолі для Vanity Fair

Анджеліна Джолі для Vanity Fair

Анджеліна Джолі для Vanity Fair

Анджеліна Джолі для Vanity Fair

Анджеліна Джолі для Vanity Fair