Днями актриси Торі Спеллінг і Дженні Гарт взяли участь у записі подкасту iHeartRadio, повідомляє Entertainment Tonight. У розмові з журналістами вони вирішили згадати свого колегу Люка Перрі, який у серіалі зіграв Ділана Маккея. Актриси не приховували, що досі оговтуються від втрати та не вірять, що їхнього голлівудського друга більше немає в живих.

Цікаво Джессіка Альба розповіла про нестерпні умови зйомок "Беверлі-Гіллз, 90210": реакція акторів

Окрім цього, Торі Спеллінг пригадала, що насправді Люк Перрі ніколи не мав зіркової хвороби. За лаштунками зйомок він знаходив час для всіх, хто хотів стати з ним до бесіди.

Він змушував кожного, з ким розмовляв, відчувати себе особливим, але це було щиро, – розповіла Торі Спеллінг.

Водночас Дженні Гарт додала, що в цьому він був дуже подібним до Ділана – свого персонажа в "Беверлі-Гіллз, 90210". Люк Перрі, за словами кінозірки, був улюбленцем публіки не тільки через харизму, але й завдяки простоті.

"Персонаж Люка багато в чому схожий на нього самого. Глядачі полюбили його в ту хвилину, коли вперше побачили, всі були зачаровані його харизмою. Але це не було чимось надприродним, це була проста, спокійна і легка атмосфера, яку він створював у всьому. Я думаю, тому Америка і весь світ полюбили його", – зазначила Дженні Гарт.


Люк Перрі і Дженні Гарт у серіалі / Фото Today

Актриси також поділились враженнями від зйомок перезавантаження серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210". Люк Перрі помер задовго до зйомок, однак без згадки про колегу не обійшлось на знімальному майданчику.

"Коли ми зібралися на першу зйомку, був несамовитий момент. Ми чекали, поки всі зберуться, перерахували всіх, як зазвичай перераховують своїх дітей, нас завжди вісім... І тут Єн Зірінг обернувся і сказав: "Де Люк?" А потім він здригнувся і відвернувся. Я бачила, як він заплакав. Ми досі не віримо, що Люка більше немає з нами", – додала Дженні Гарт.


Зірки серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210" / Фото Today

Чому помер Люк Перрі

Голлівудський актор Люк Перрі помер у Каліфорнії 4 березня 2019 року. Причиною стало ускладнення після інсульту, який він пережив за кілька днів до смерті.

Було й чимало містичних фактів щодо смерті Люка Перрі. Так, актор помер у тій же клініці, де знімався для серіалу "Рівердейл". Привернула увагу ЗМІ і дата, адже саме 4 березня представники "Беверлі-Гіллз, 90210" офіційно підтвердили інформацію про перезапуск культового серіалу. За неофіційними даними, Люк Перрі мав долучитись до зйомок та повернутись до своєї ролі Ділана.