Про смерть американського актора Люка Перрі повідомила низка світових ЗМІ, зокрема британське видання BBC. За словами публіциста актора, Перрі помер у Лос-Анджелесі в оточенні своєї сім'ї та друзів на 53-му році життя.

Читайте також: Помер Люк Перрі: біографія та найкращі фільми актора

Діти Перрі, його наречена Венді Медісон Бауер, екс-дружина Мінні Шарп, матір та найближчі родичі були з ним в момент, коли Люк відійшов у вічність.

Сім'я цінує всю підтримку і молитви, які були поширені для Люка з усього світу, і з повагою просять про недоторканність приватного життя в цей час великого трауру,
– заявив публіцист актор Робінсон.


Помер Люк Перрі – актор "Беверлі-Хіллз, 90210"

У середу, 27 лютого, Люка Перрі госпіталізували з інсультом у місцеву лікарню, де раніше він знімався у сценах для серіалу "Рівердейл" (2017-2019). За іронією долі інсульт у знаменитості трапився в той день, коли телекомпанія Fox оголосила, що займеться перезапуском серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210".

Наразі сім'я актора більше не оголошувала додаткову інформацію про смерть Люка Перрі.

Що відомо про Люка Перрі? Кіноактор ще в юності відправився у Лос-Анджелес шукати свій шлях у кінематографі. Відтоді він знявся у багатьох фільмах та серіалах, зокрема, найбільшу славу здобув у культовій стрічці "Беверлі-Хіллз, 90210", де взяв участь у зйомках 199 епізодів. Також його пам'ятають за ролями у картинах "Красуні в Клівленді", "Рівердейл" та в інших. В актора залишилось двоє дітей – син Джек і донька Софі.