38-річний виконавець проміжної ролі серіалу "Ходячі мерці" розповів про цей випадок у своєму інстаграмі. Нещодавно він повернувся з Австралії і дізнався, що в одного з його колег виявили коронавірус. Згодом чоловік сам відчув подібні симптоми хвороби.

До слова Том Генкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус

Відтак Деніел вирішив пройти тестування на Covid-19, але зробити це, як виявилось, не так вже й легко. Після тривалих пошуків тестів в одній з лікарень Атланти він все ж зробив тест за 9 116 доларів, але лікарі відмовились його обробляти через легкі симптоми.

У разі підтвердження тесту йому б довелось лягати у лікарню, у якій недостатня кількість лікарняних ліжок, тому його відправили на карантин додому.

Преференційне лікування − огидне. Я заплатив 9 тисяч доларів, а вони мені повідомили: "Нам потрібні ліжка у відділенні невідкладної допомоги, а ваші симптоми дуже слабкі, тому уряд навіть не дозволив обробляти ваш тест". Вони просто дозволили мені і багатьом людям відправитися додому на карантин, навіть не маючи можливості обробити тести,
– заявив кіноактор.

Під фотографією з медичної палати він також додав, що лікарям дозволили обробляти тільки тести людей з важкими симптомами, а також тих, хто повернувся з Італії або Китаю.

"Чому після майже трьох місяців з початку епідемії в Китаї наша країна не підготовлена ​​з тестами, масками, дезінфікуючими засобами для рук, туалетним папером? Ми всі переживаємо це разом. Будь ласка, будьте обережні, мийте руки, тримайтеся на відстані 2 метрів від людей і залишайтеся вдома", − обурився Деніел Ньюман.

Нагадаємо, що в схожій ситуації нещодавно опинилася Гайді Клум з чоловіком Томом Каулітцом та Грета Тунберг. Перші не могли знайти тестів на коронавірус, але теж відчували симптоми хвороби. У результаті – знайшли їх, проте вони виявились негативними. А Грета переконана, що хворіла на коронавірус, оскільки мала всі наявні для цього симптоми, але тест також не зробила, оскільки у Швеції, звідки вона родом, їх теж дають лише у випадку складних ситуацій.

Нагадаємо, що США наразі перебуває на третьому місці у світі за кількістю підтверджених випадків захворювань коронавірусом: 54 974 – заражених осіб, 785 – летальних випадків і 379 – вилікуваних людей.


Симптоми коронавірусу Covid-19 / Інфографіка 24 Каналу