Грета Тунберг наважилася відверто розповісти про своє самопочуття на сторінках соціальних мереж. Лише сьогодні, 24 березня, екоактивістка зізналася, що впродовж останніх десяти днів провела в самоізоляції. На таке рішення вона зважилася після повернення з Бельгії.

До теми Акторку Іванну Сахно госпіталізували через коронавірус

Грета Тунберг наголосила, що під час поїздки поряд з нею був батько, який вже у Швеції відчув схожі симптоми одночасно з нею. Вона зауважила, що у країні можна перевіритися на коронавірус лише в тому випадку, якщо необхідна швидка медична допомога. Всім, хто почувається зле, лікарі радять залишитися вдома та ізолювати себе від родини.

Незважаючи на те, що Греті Тунберг так і не вдалося здати тест на Covid-19, вона переконана, що була заражена коронавірусом. Її симптоми проявлялися у легкій формі, тому екоактивістка порадила молоді бути якомога уважнішими. Адже вони можуть легко здолати коронавірус, проте інфікувати тих, хто перебуває у групі ризику.

Я майже не відчувала себе хворою. Моя остання застуда була значно гіршою, ніж ці симптоми. Якби хтось інший не мав ознак недуги одночасно зі мною, я б навіть нічого не підозрювала. Я б просто подумала, що відчуваю звичну втому і маю кашель,
– написала Грета Тунберг.

17-річна екоактивістка наголосила, що нині всім варто дотримуватися порад експертів та залишатися вдома. Лише заходи безпеки допоможуть уповільнити поширення вірусу та зменшити кількість заражених: "І пам’ятайте: завжди дбайте одне про одного та допомагайте тим, хто цього потребує".

Нагадаємо, що у світі зафіксовано 392 230 випадків зараження коронавірусом. Померли 17 147 людей, одужали – 103 389.