У Іванни Сахно, яка відома за роллю дівчини Джеймса Бонда, 22 березня виявили коронавірус. Тест на Covid-19 показав позитивний результат. Тоді знаменитість закликала підписників залишатися вдома. Та вже сьогодні вона розповіла в інстаграм-сторіс про свою госпіталізацію.

Читайте також: Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції і вийшов на роботу

Вірусна пневмонія, яку спричинив коронавірус, нещадно забирає здоров'я та життя людей по всьому світу. Щодня стає відомо про тисячі інфікувань та сотні смертей від недуги. Серед хворих опиняються і зірки світового шоу-бізнесу.

22-річна Іванна Сахно розповіла, що симптоми захворювання у неї з'являлися не одразу. Вона відчувала біль у спині та легенях, була наявна носова кровотеча та підвищилася температура. Проте дівчина лікувалася вдома, перебувала на самоізоляції. Тепер вона повідомила про госпіталізацію.

Нагадую, залишайтеся вдома і мийте руки! Ця штука дуже неприємна, і я впевнена, що ви не хочете нею заразитися, як і ті, хто поруч з вами. Я під контролем, про мене подбали,
– підписала фото акторка.


Іванну Сахно госпіталізували / Instagram – Stories / @ivannasakhno

Зазначимо, станом на 23 березня у всьому світі підтвердили понад 373 000 випадків зараження коронавірусом. Понад 16 000 людей померли, більше, ніж 101 000 одужали. В Україні станом на 24 березня підтвердили 97 випадків інфікування, 3 з яких летальні. Одній людині вдалося одужати. Громадян закликають залишатися вдома, а при перших симптомах захворювання звертатися до сімейного лікаря.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу