Журналісти 24 каналу підібрали 10 кіногероїв, чию екранну смерть було пережити непросто. Глядачі навіть надсилали свої коментарі режисерам, називаючи такий поворот сюжету несправедливим. Але обережно, у добірці є спойлери!

Читайте також Знамениті голлівудські актори, про справжні імена яких ви могли не здогадуватись

  1. Тоні Старк

Після виходу на великий екран фільму "Месники: Завершення" у 2019 році чимало кіноманів вибухнули гнівом. У мережі вони заявляли, що смерть Тоні Старка була несправедливою, адже саме Залізна людина привернула увагу до франшизи Marvel. Окрім цього, глядачі згадали, що в останньому фільмі Тоні Старк, якого зіграв Роберт Дауні-молодший, не хотів долучатись до Месників та прагнув жити, спостерігаючи за тим, як росте його донька.


Смерть Тоні Старка викликала обурення в глядачів / Фото We Go This Covered

  1. Джек Доусон

Ще більше обговорень і досі викликає смерть Джека Доусона з фільму "Титанік". Кіномани переконані: автори проєкту могли зробити щасливу кінцівку, адже навіть у теорії персонаж Леонардо Ді Капріо помістився би на дверцятах, які врятували його обраницю від смерті у крижаному океані.


Джек Доусон з "Титаніка" / Фото The Blast

  1. Сіріус Блек

Персонаж Сіріуса Блека настільки сподобався кіноманам, що його смерть довго викликала обговорення. За сюжетом, хрещений батько Гаррі Поттера зіткнувся у двобої з двоюрідною сестрою, що перебувала в Азкабані. Ухиляючись від закляття, він потрапив за чорну завісу.


Сіріус Блек у франшизі "Гаррі Потерр" / Фото The Blast

  1. Стів Тревор

У "Чудо-жінці" також був персонаж, смерть якого вважають несправедливою. Мова йде про Стіва Тревора, який, захищаючи людей і кохану Діану, злітає в літаку, наповненому смертельною отрутою.


Стів Тревор та Диво-жінка / Фото KinoFilms

  1. Меггі Фіцджеральд

Емоційно глядачі сприйняли і смерть Меггі у фільмі "Крихітка на мільйон". Дівчина опинилась прикута до ліжка через підступну і жорстоку витівку її опонентки на рингу. Упродовж усього фільму кіномани очікували, що вона одужає, адже бійці не здаються.


"Крихітка на мільйон" / Фото NDLA

Цікаво На що готові голлівудські актори заради ролі: 7 історій, які зможуть здивувати

  1. Джеймі Салліван

Обурення та розчарування у глядачів викликав і фінал фільму "Поспішай кохати". І хоч кіномани з перших хвилин стрічки знали, що головна героїня має невиліковну хворобу, вони все ж вірили, що сила кохання зможе врятувати Джеймі.


Джеймі з фільму "Поспішай кохати" / Фото IMDb

  1. Кен Майлз

Співпереживали глядачі і за долю головного героя фільму "Аутсайдери". Кен Майлз мав виграти перегони та увійти в історію Ford. Однак саме цій компанії він віддав не тільки кубок, але й життя.


Кадри з фільму "Аутсайдери" / Фото Deadline

  1. Джон Коффі

Завершити підбірку ми вирішили культовою стрічкою "Зелена миля". Фільм вже переглянули мільйони любителів кіно, які були розчулені сценами страти Джона Коффі.


"Зелена миля" / Фото IMDb