Маріса Мур з Американської Дієтичної Асоціації розповіла, якими здоровими продуктами можна замінити цукерки, пише Рrevention.

Читайте також: Страви на Святвечір: рецепт узвару із сухофруктів

Сухофрукти

Вибирайте для перекусу сухофрукти, адже вони містить набагато менше калорій та цукру, ніж фруктові желейні цукерки.

Однак зверніть увагу, що сушені фрукти містять більше калорій на грам, ніж свіжі продукти. Чашка винограду містить близько 60 калорій, але 2 столові ложки родзинок – понад 80 калорій.

Грецький йогурт з медом та фруктами

Для смачного і здорового десерту змішайте грецький йогурт без наповнювачів з фруктами та медом.

"Цей десерт не тільки задовільнить потяг до солодкого, але також має вершкову, холодну текстуру, яку ми любимо в десертах", – каже Мур.

Крім того, це здорова комбінація: йогурт багатий білком, фрукти містять клітковину та поживні речовини, а мед містить антиоксиданти і володіє антимікробними властивостями.

Заморожений банан з шоколадом

Замініть морозиво замороженими бананами. Опустіть фрукт в розтоплений темний шоколад, а потім покладіть його у морозильник.

Банани є фантастичним джерелом калію, який зменшує ризик інсульту та знижує артеріальний тиск.

Гаряче какао

Щоб отримати максимальну користь, виберіть натуральний какао-порошок, а не какао з підсолоджувачами. Змішайте напій з мигдальним або соєвим молоком, яке також містить велику кількість кальцію та білка.

Мигдаль у какао-порошку

Мигдаль позитивно впливає на здоров’я, а якщо додати до нього какао, то це ще краще розкриє його смак.

Чорний шоколад

Численні дослідження доказують, що чорний шоколад може знизити артеріальний тиск і ризик серцево-судинних захворювань. А також знижує рівень гормонів стресу.

Шукайте шоколад, що містить щонайменше 70% какао, але не їжте усю плитку відразу, бо незважаючи на свої позитивні якості, шоколад містить достатньо калорій, попереджає Мур.