Надія Матвєєва опублікувала допис на особистій сторінці у фейсбуці. Вона розповіла, що все своє дитинство була жертвою рук батька. Таким чином вона долучилася до акції "16 днів проти гендерного насильства".

Читайте також Сніжана Онопко офіційно розлучилась із чоловіком-аб'юзером

14 років домашнього насильства. Це моє дитинство. Тато, звісно, любив мене, але алкоголізм поступово вбиває і почуття, і особистість,
– написала в публікації Надія.

Вона поділилася світлиною, де зображена маленькою. Зізнається, що схожа на тата і щиро сподівається, що ось-ось батько перестане повертатися додому п'яним і не буде криків, скандалів, жахливого страху, що він вдарить маму.

Надія Матвєєва про насильство в сім'ї

Матвєєва розповіла, що коли її мама зверталася в міліцію, їй казали: "Викликайте, якщо буде пряма загроза життю". Вона декілька разів подавала заяву на розлучення, а суд відмовляв, бо потрібно берегти сім'ю – осередок радянського суспільства.

"Я виросла і, здається, стала сильною. Вже поховала батька, бережу маму. Вдячна батькам за те, що у мене є життя. Мені було б простіше не розповідати вам про це. Але зараз не можна мовчати про насильство над жінками. Адже це історія не лише моєї сім'ї. Майже третина всіх жінок у світі піддвалалися фізичному чи сексуальному насильству з боку інтимного партнера", – зізналася Надія.

Матвєєва закликала не замовчувати насильство, а діяти. Це актуальна та болюча проблема, яку потрібно вирішувати на рівні сім'ї, суспільства, держави.