Наразі імена інфікованих на коронавірус не розсекречують, повідомляє People. Водночас інформацію про зупинку знімального процесу вже підтвердив режисер Колін Треворроу. За його словами, наразі всі його підлеглі почуваються добре, а їхні тести вже є негативним. Однак режисер все ж заморозив проєкт на 2 тижні та відправив усю знімальну групу фільму "Світ Юрського періоду: Домініон" на карантин.

Дивіться також Дар'я Петрожицька поборола коронавірус

"У нас було кілька позитивних тестів на коронавірус у представників знімальної групи "Світ Юрського періоду: Домініон". За кілька днів після цього результати були негативними, але задля безпеки ми зупинили зйомки на два тижні", – написав Колін Треворроу у твіттері.

Новина про інфікування знімальної групи з'явилась за день після заяви кінокомпанії Universal. В офіційному повідомленні йшлося про перенесення прем'єри "Світу Юрського періоду: Домініон" на 2022 рік. Інформацію та перший постер фільму поширили всі зірки стрічки, зокрема, актор Кріс Пратт.

Що відомо про фільм "Світ Юрського періоду: Домініон"

Стрічка стане останньою у фантастичній франшизі, що виходила на екран з 1993 року. Наразі вийшло 5 фільмів, які створили за романом Майкла Крайтона "Світ Юрського періоду".

Наразі деталі нової стрічки тримають у секреті. За неофіційними даними, людям доведеться співіснувати з безжальними динозаврами, які оселилися у лісах та горах поблизу мегаполісів. Відтак на головних героїв чекатимуть нові захопливі протистояння.

Головні ролі у стрічці отримали:

  • Кріс Пратт
  • Брайс Даллас Говард
  • Лора Дерн
  • Джейк Джонсон
  • Джефф Голдблюм
  • Сем Ніл
  • Дічен Лакмен

"Останні три місяці я працював з екстраординарним акторським складом і знімальною групою над фільмом, яким нам не терпиться поділитися зі світом. Навіть якщо доведеться почекати ще трохи довше, це того варто. А поки будьте здорові і бережіть один одного", – зазначив режисер Колін Треворроу.