З англійської Rotten Apples перекладається як "гнилі яблука".

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року

У пошуковій стрічці варто ввести лише назву фільму або серіалу, і сайт видасть результат, пише GQ Magazine.

Якщо у створенні картини задіяна бодай одна людина, якій закидають сексуальні домагання, пошуковик промаркує фільм "гнилим яблуком".

Якщо ні – фільм позначать "свіжім яблуком".

Кожне повідомлення Rotten Apples з "гнилими яблуками" супроводжується посиланнями на публікації в пресі, де описані звинувачення у бік членів команди, які працювали над стрічкою.

Серед інших до "гнилого списку" кінопошуковика потрапили такі картини, як "Енні Холл", "Китайський квартал", "Кримінальне чтиво", "Краса по-американськи", "Картковий будинок", "Джанґо вільний", "Банди Нью-Йорку", "Закоханий Шекспір", "Фріда", "Артист", "Жінка в золотому", "Жасмин", "Пірати Карибського моря".

Нагадаємо, восени 2017 року світ приголомшила звістка про низку секс-скандалів у Голлівуді. Стаття у The New York Times від 5 жовтня викрила злодіяння впливового продюсера Гарві Вайнштейна, які він здійснював десятиріччями. Першими, хто підтвердив свідчення видання, стали Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд. Після цього відразу ж відгукнулись Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу, над якими продюсер також здійснював наругу. Згодом про сексуальні домагання заявила й італійська актриса Азія Ардженто. Окрім Гарві Вайнштейна, сексуальні домагання закидають Кевіну Спейсі, Еду Вествіку, Стівену Сігалу та деяким політичним діячам.