Жінка, яка взяла нове ім’я Шухада, що в перекладі з арабської означає "мучениця", не лише поділилась сокровенним, а й виконала свій хіт кінця 1990-х "Nothing Compares 2 U".

Читайте також: Ірландська співачка Шинейд О'Коннор прийняла іслам і змінила ім'я: несподівані подробиці

Шинейд О'Коннор на The Late Late Show: відео

У 2018 році артистка після зміни віри заявила, що більше не хоче "проводити час з огидними білими людьми". Наразі ж вона дуже шкодує про ці слова і приносить публічні вибачення.

Я публікувала ці пости, будучи озлобленою і нездоровою. Вони не мають нічого спільного з правдою і не відповідають моїм переконанням зараз. Їх спровокувала повсюдна ісламофобія. Я хочу вибачитися за завданий біль. Це був один із найбільш божевільних твітів, які бачив Бог,
– заявила Шухада.

На вечірнє топ-шоу Шинейд прийшла у традиційному мусульманському одязі – з покритою головою у хіджабі. "Немає ніяких правил. Я не в тому віці, щоб обов'язково носити хіджаб. Я не ношу його тому що я повинна. Я ношу його, тому що мені це подобається. Це просто ідентифікація себе, як мусульманки", – одразу ж пояснила свою позицію співачка.

Вона додала, що вирішила прийняти іслам, тому що зрозуміла, що була мусульманкою все життя.

Я прочитала другу главу Корану і зрозуміла, що я вдома і що я була мусульманкою все своє життя. Ви можете бути мусульманином, навіть не будучи їм. Адже мусульманин – це той, хто вважає, що не слід поклонятися нікому, крім Бога,
– зазначила зірка.

Що відомо про депресію Шинейд О'Коннор? В серпні 2018-го року Шинейд опублікувала у Facebook відеозапис, в якому зізналася про депресію і суїцидальні думки. Вже за кілька днів після цього О'Коннор забрали до лікарні. Згодом у новому інтерв'ю її рідна матір Марі О'Коннор тримала юну Шинейд в камері тортур і ґвалтувала її. Через деякий час після курсу лікування співачка заявила, що прийняла іслам.