29-річна зірка знялася у модному фотосеті та дала інтерв'ю своїй хресній мамі, американській актрисі Марісі Томей.

Читайте також: Періс Джексон показала провокативний образ: фото

Кравіц поділилася про роботу над телепроектом "Велика маленька брехня". За її словами, зйомки у серіалі подарували їй нових подруг, які стали її "системою підтримки".

"Я зустріла так багато прекрасних жінок, зокрема, моїх колег по серіалу Велика маленька брехня. Вони справді стали для мене системою підтримки, і я сподіваюся, що і я для них. Різ Уізерспун стала однією з моїх найближчих подруг. Я обговорювала з нею багато моментів свого життя. Вона дуже розумна жінка, успішна бізнесвумен, у якій хочеться запитати пораду. Дивно, що в моєму житті з'явилися жінки, які завжди захоплювали мене, і тепер вони дають мені поради і заохочують продовжувати і розвивати мої проекти, мої мрії і саму себе", – сказала зірка.

Зої Кравіц для InStyle

Зої також розповіла про своє ставлення до віку і жіночої краси. На думку Кравіц, краса повинна йти з середини.

"Краса йде зсередини, тому мене не лякають думки про старість. Я намагаюся прислухатися до свого тіла, своєї душі і свого серця і відзначати, коли я відчуваю себе погано. У ці моменти я намагаюся розподіляти свою енергію. Все дуже взаємопов'язано. Те, що я читаю, що я слухаю, з ким я проводжу час, що я їм, що я говорю і які думки в моїй голові. Усередині мене не повинно бути боротьби", – зазначила вона.